Vaikų teniso turnyre „Neodenta Open 2018“ išaiškėjo naujieji talentai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-11 12:20 Organizatorių nuotr.

Vaikų teniso turnyre „Neodenta Open 2018“ išaiškėjo naujieji talentai

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Kauno „Ąžuolyno“ kortuose aidėjo įnirtingai mušinėjamų kamuoliukų garsai bei palaikymo šūksniai – čia vykusiame vaikų teniso turnyre „Neodenta Open 2018“ jaunieji sportininkai entuziastingai kovojo dėl pagrindinio prizo – „Neodenta“ taurės, kuri padėjo išsiaiškinti geriausiuosius jaunuosius tenisininkus.

Renginio metu vaikai turėjo galimybę ne tik varžytis ir tobulėti teniso aikštyne, bet ir prasmingai leisti laiką smagioje draugijoje. Turnyro mecenatas implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ pasirūpino, jog vaikų praleistas laikas teniso kortuose liktų nepamirštamas, tad turnyro šventės metu smagų bei įsimintiną laiką dalyviams garantavo linksmasis personažas bebriukas Vudis, įvairiausios staigmenos mažiesiems, o smaližiams – specialiai turnyrui „Neodenta Open 2018“ pagamintas tortas.

Keturias dienas trukusiame renginyje vaikai iš visos Lietuvos varžėsi skirtingose – 7, 10, 12, 14 metų – amžiaus kategorijose, o įnirtinguose bei daug jėgų pareikalavusiuose mačuose paaiškėjo kiekvienos iš jų čempionai.

Jauniausiųjų tenisininkų berniukų varžybose triumfavo Gabrielius Dulinskas. Jis finale nugalėjo Dominyką Morkūną. Mergaičių varžybose nugalėtoja tapo Adrija Kriščiūnaitė, finale įveikusi Patriciją Žilinskaitę.

Šiek tiek vyresnių tenisininkų finale susitiko Nojus Poška ir Ugnius Remeikis, pastarasis priešininką įveikė rezultatu 4:1, 4:1. To paties amžiaus grupėje mergaičių finaliniame mače dėl 1 vietos varžėsi Greta Kilimavičiūtė ir Ugnė Opulskytė, kuri po daug pastangų pareikalavusios kovos pralaimėjo savo oponentei rezultatu 4:0, 4:2.

Dar vyresnių tenisininkų finalinėse kovose, mergaičių vienetų ir dvejetų varžybų finaluose, susitiko tenisininkės, kurios bendroje tokio amžiaus šalies tenisininkų reitingų lentelėje yra geriausiųjų trisdešimtuke. Vienetų varžybose 8 vietą šalies reitinge užimanti Gustė Šukytė po dramatiškos kovos pralaimėjo Danielai Puišei, užimančiai 27 vietą reitinge, rezultatu 6:3, 6:2. Žiūrovų dėmesio susilaukė ir dvejetų finalas, kuriame Gustė Šukytė bei Viltė Daukantaitė laimėjo du setus iš eilės ir išplėšė sunkią pergalę prieš savo oponentes Viltę Vaitkevičiūtę ir Sandrą Eglinskaitę, rezultatu 6:1, 6:1.

Vaikinų vienetų varžybų finale rezultatu 6:1, 6:2 triumfavo aukščiausią reitingų vietą Lietuvoje užimantis Julius Aleksandrovas, nugalėjęs septintą vietą Lietuvos reitingų lentelėje užimantį Joną Skierus, o dvejetų varžybose – Julius Aleksandrovas ir Žilvinas Mickus laimėjo prieš Emilį Jaškūną ir Adomą Česą bei buvo pripažinti geriausia dvejetų pora.

Vyriausiųjų šio turnyro dalyvių amžiaus kategorijoje po įtemptų mačų išsiaiškintas ir vaikinų vienetų laimėtojas, kuriuo tapo Edas Butvilas, finale rezultatu 6:2, 6:1 įveikęs trečią šalies raketę Taurą Mickų. Merginų vienetų finale pergalės laurus iškovojo Smiltė Bakytė, kuri pagal reitingų lentelę savo amžiaus kategorijoje yra ketvirtoji Lietuvoje, bei nurungė devintą vietą šalies reitinge užimančią Liepą Mockutę. Merginų dvejetų finale po ilgai trukusios dvikovos pergale džiaugėsi Gabrielė Strolytė su partnere Liepa Mockute, rezultatu 3:6, 7:5, 12:10 įveikusios Smiltę Bakytę ir Mildą Lekšaitę. Vaikinų dvejetų varžybose nugalėtojais tapo Edas Butvilas ir Osvaldas Berkertas laimėję abu setus prieš Kasparą Pošką ir Beną Uldukį, rezultatu 6:0, 6:1.

Vaikų teniso turnyras „Neodenta Open 2018“ susilaukė ne tik didelio dalyvių skaičiaus, bet ir gausių žaidėjus palaikančiųjų gretų, tad tikimasi, jog kitais metais įvyksiansi teniso sporto šventė susilauks ne ką mažesnio susidomėjimo.