9 faktai, dėl kurių būtina pamatyti Bushido HERO‘S/KOK turnyrą šį savaitgalį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-13 10:43

9 faktai, dėl kurių būtina pamatyti Bushido HERO‘S/KOK turnyrą šį savaitgalį

Visi kovų menų gerbėjai turėti savo kalendoriuose pasižymėti šią dieną raudona spalva – lapkričio 17 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje griaudės HERO‘S  & KOK WORLD SERIES 2018 IN VILNIUS turnyras. Dar kartą priminsime, kodėl šio renginio nevalia praleisti.

 1.Garsiausias ir didžiausias kovos menų turnyras Europoje. Tie, kas nors kiek domisi tuo kas vyksta kovos menų pasaulyje žino, kad Bušido HERO‘S KOK turnyras yra pats didžiausias kovos menų turnyras senąjame žemyne. Todėl lapkričio 17 d. viso pasaulio akys nukryps į Vilniaus „Siemens“ areną.

 2. Turnyrą gyvai komentuos garsiausi kovos menų komentatorius. Kadangi Bushido HERO‘S KOK turnyras rodomas 120 šalyse, todėl komentuoti turnyrą atvyks patys garsiausi kovos menų komentatoriai iš JAV, Turkijos ir Lenkijos.

3. Kaunas ar Vilnius? Vienoje turnyro  kovoje susitiks du  Lietuvos bušido ringo talentai Mantas Stankis iš Kauno ir Raimondas Avlasevičius iš Vilniaus. Kas stipresnis – Vilnius ar Kaunas?

 4. Turnyre tik patys stipriausi pasaulio kovotojai. Kad patektų į taip trokštamą Bushido KOK turnyrą kovotojai privalo įveikti atrankas savo šalyse. Tik įrodęs savo vertę pasaulinio lygio kovotojas gali teikti paraišką susikauti šiame turnyre. Vakaro metu iš viso įvyks 12 super dvikovų.

 5. Garsiausi kovos menų vardai susikaus Vilniuje. Tituluočiausias kovotojas iš Europos Vladimiras Konsky priėmė ambicingo lietuvio Jan Naus  iššūkį.  Erkanas Varol  kovotojo vardą yra girdėjęs visas pasaulis, šis kovotojas yra turėjęs 219 kovų ir tapo visų organizacijų čempionu bei turi ambicijų tapti ir KOK čempionu.

 6. Metų sugrįžimas. Į bušido ringą po septynių mėnesių pertraukos sugrįžta legendinis kovotojas Sergejus Maslobojevas. Per tą laiką kovotojas prestižiniame Azijos turnyre „ONE FC“ nugalėjo K-1 sunkaus svorio pasaulio čempioną, nors pats Sergejus kovoja lengvesnėje svorio kategorijoje ir tuo dar kartą įrodė, kad yra stipriausias pasaulyje savo svorio kategorijoje. Šį kartą jam teks suremti pirštines su ambicingu varžovu iš Turkijos.

 7. Evaldo Petrausko antroji profesionali bokso kova! Olimpinis prizininkas įspūdingai pradėjo karjerą profesionaliame bokso ringe. Jam prireikė vos minutės, kad pasiųstų savo varžovą į nokautą. Šįkart lietuvis priima ambicingojo vokiečio vokietis Dustino Ammanno iššūkį. Kiek minučių šįkart prireiks E. Petrauskui?

 8. Ringo buldozeris Igor Kukuriziak tikisi lengvos pergalės. Pergales savo kelyje skinantį sunkaus svorio kovotoją Tomą Pakutinską įveikti nusiteikęs kovotojas „buldozerio“ pravardę užsitarnavo ne veltui. Vien ko vertas yra kovotojo, sveriančio 135 kg, stotas. Nesutramdomo charakterio kovotojas pasižymi universalia kovos technika, puikiai besikaunantis tiek stovėsenoje tiek partery bei, kaip tokio svorio atletas, turi pavydėtinai puikią ištvermę. Tad  belieka tik spėlioti kam nusišypsos pergalė lemtingą kovos vakarą.

 9. „Bušido Angels“ – pačios gražiausios ringo merginos. Bušido HERO‘S/KOK turnyrai garsūs ne vien savo kovomis, grandioziniu šou bei puikia organizacija, čia taip pat pačios gražiausios ringo mergaitės, kitaip tituluojamos „Bušido Angels“. Ne veltui visame pasaulyje sklinda legendos apie lietuvaičių grožį, tuo puikiai įsitikina ir bušido sirgaliai.

 Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą, bei laukiančias kovas www.bushido.lt.

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai