Tris kartus skyrėsi, pasidarė keletą plastinių operacijų, o dabar šildosi jaunesnio pašonėje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-15 15:36 VAIVOS GERVĖS nuotr.

Tris kartus skyrėsi, pasidarė keletą plastinių operacijų, o dabar šildosi jaunesnio pašonėje

Dizainerė ir stilistė Agnė Stumbrė- trijų vaikų mama, kuriai nebaisios plastinės operacijos taip pat kaip ir nebaisūs skandalai. Jų moters gyvenime niekuomet netrūko. Su vienu iš vaikinų grupės HUSARAI nariu romantiškus santykius užmezgusi Agnė sutiko MIESTE.lt papasakoti apie savo veiklą, kuri daugumai kelia dviprasmiškų minčių.

Pati Agnė jau kurį laiką gyvena Londone. Ten ji sako turinti savo bizniuką. STUMBRESlook.com taip vadinasi Agnės svetainė, kurioje ji siūlo įvairaus plauko paslaugas. Nuo stilisto patarimų iki rūbelių vaikams. Ko tik Agnės puslapyje nerasite. Kaip teigia pati mergina, su žinoma fotografe Vaiva Gerve jos daro projektus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. "Dažniausiai gaunasi, kad pozuoju seksualioms nuotraukomis, tačiau gal taip ir geriau... Labiau patraukia dėmesį", - neslėpė A. Stumbrė.

VAIVOS GERVĖS nuotr.

Paklausta apie plastines operacijas Agnė nemikčioja: "Esu pasidariusi krūtines ir pilvo plastiką. Kas gi norėtų vaikščioti nukarusiais pilvais ir krūtine? Esu trijų vaikucių mama, bet prisižiūrėti privalu. Nenoriu būti nusivylusia namų šeimininke. Todėl ir dabar - šalia manęs jaunesnis vyras. "

Šiuo metu Agne ir Ernestu (vaikinų grupės HUSARAI nariu) domisi įvairios televizijos laidos. Tiesa, internetinėje erdvėje kurį laiką sklandė gandai, jog Ernestas homoseksualus. "Su Ernestu vienas kitą mylime besąlygiškai. Tolimesnėje ateityje tikrai galvojame apie savo meilės įteisinimą. Man gyvenime ne visada sekėsi... Turiu tris vaikus, tris kartus buvau su skirtingais vyrais ir tris kartus skyriausi."

VAIVOS GERVĖS nuotr.

"Ernestas manimi labai rūpinasi. Nėra dienos, kad nesulaukčiau jo skambučio. Kiekvieną dieną kalbame bent po kelias valandas telefonu. Grįžus be proto smagu, kai jis manęs laukia su gėlemis. Kai naktį praleidžiame kartu - rytas visuomet būna pagardintas garuojančia kava. Jis paslaugus ir dėmesingas. Su Ernestu jaučiuosi lyg princesė."

Mergina prispažino, kad pati asmeniškai pažįstanti daug homoseksualų ir jie visi nuostabūs, tačiau gandai apie Ernestą - iš piršto laužti. "Didesnio absurdo nesu girdėjusi. Manau, kad žmonėm sunku patikėti, jog mes laimingi", - MIESTE.lt sakė ji.

Moteris pažadėjo, kad greit lietuviai susipažins ne tik su jos darbais, bet ir galės pasinaudoti siūlomomis paslaugomis. Tris vaikus: dvylikos, aštuonerių ir trijų metų auginanti moteris sakė, kad nustebinti ji tikrai turinti kuo.