Dailioji šiaulietė laužo standartus: turi neįprastą diplomą ir... gražiausius plaukus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-23 08:35 Asmeninio archyvo nuotr.

Dailioji šiaulietė laužo standartus: turi neįprastą diplomą ir... gražiausius plaukus

Sparčiai populiarėjanti Roberta Gailiūtė-Molienė (24) sukūrė savo blogą, kuriame dalijasi grožio patarimais su įvairaus amžiaus moterimis ir panelėmis, daro makiažus, augina sūnų. Be to, ji neseniai buvo išrinkta gražiausių plaukų turėtoja. O kur dar studijos...Panašu, kad iš šios žavios moters tiesiog sklinda energingumas bei pozityvas. MIESTE.lt pakalbino šią ypač ryškią asmenybę.

Esate makiažo meistrė ir įkūrėte grožio blogą robeauty.lt Kaip gimė idėja jį ikurti?

Ilgą laiką domėjausi makiažu bei grožio industrijos naujovėmis, todėl dažnai draugės klausdavo manęs patarimų, prašydavo padėti išsirinkti kosmetikos ar odos priežiūros priemonių, tad dar 2014 metais nusprendžiau savo atradimais dalintis ne tik artimųjų rate - sukūriau „YouTube“ kanalą ir pradėjau filmuoti makiažo pamokėles anglų kalba. Mane pastebėjo kelios kompanijos, pradėjome bendradarbiauti. Besilaukdama sūnaus jaučiausi didelė, stora, negraži ir visai netinkama „YouTube‘o“ platybėms (šypsosi). Sukūrusi vos kelis filmukus, nusprendžiau padaryti pertrauką, pasimėgauti nėštumo “malonumais”. Sūnui Dominykui šiek tiek ūgtelėjus, manyje vis dar knibždėjo noras kurti grožį, domėtis bei eksperimentuoti, dalintis atradimais, tačiau filmuoti video įrašų nebeturėjau galimybės – namuose nuolat buvo triukšminga, o kai mažasis miegojo, vis tiek visi sėdėjome kaip pelės po šluota, tad apie kokį „YouTube‘ą“ aš galėjau pasvajoti... (juokiasi) Vedama nenumaldomo noro reikštis, nusprendžiau, jog miegant sūnui aš juk galiu rašyti! Todėl dabar sėkmingai rašau naktimis.

Ar savo gyvenimą siejate tik su grožio sritimi?

Grožio sritis visuomet buvo mano hobis bei būdas atsipalaiduoti, o kasdienybėje mėgstu duoti darbo smegenims, tad neabejotinai sieju savo gyvenimą ir su technologijomis bei kompiuteriais, kad ir kaip tai būtų nemoteriška. Kai tik sugalvosiu, kaip susieti šias dvi sritis, tai bus viena laimingiausių dienų mano gyvenime!(Juokiasi).

Kokio amžiaus moterims/ panelėms yra skirtas Jūsų blogas? Ar jis neturi amžiaus cenzo?

Labai norėčiau, jog mano žodis būtų išgirstas tiek jaunų moksleivių, tiek brandžių moterų! Žinoma, dažniausiai aprašau savo išbandytą produkciją, todėl daugiausiai mano skaitytojų yra panašaus amžiaus, t.y. 18-29m., tačiau robeauty.lt turinys varijuoja nuo vėjavaikiškų Helovino makiažo pamokų iki anticeliulitinių procedūrų apžvalgų.

Kokią žinutę siekiate perduoti savo skaitytojoms?

Pagrindinė mano siunčiama žinutė yra ta, jog ne visada brangiau = geriau. Stengiuosi apžvelgti įvairiausių kainų bei kategorijų produkciją, palyginti ją tarpusavyje. Makiažo pamokose taip pat naudoju tiek pigesnę, tiek brangią kosmetiką, taip siekdama parodyti, jog ir neišlaidaujant galima sekti naujausias tendencijas ar atlikti paprastą, kasdienį makiažą.

Baigėte ne ypač moterišką specialybę – programų sistemas. Kas paskatino eiti šiuo keliu?

Paskutinėse klasėse niekaip negalėjau apsispręsti dėl studijų – stipriausia mano sritis buvo tikslieji mokslai, tačiau niekaip negalėjau nutarti, kur galėčiau juos pritaikyti. Būti dar viena verslo vadybininke tikrai nenorėjau, tad likus pusmečiui iki egzaminų, prisiminiau, jog mano pirmieji 10 litų buvo uždirbti sukuriant internetinę svetainę, kai man buvo 11 metų. Tad nusprendžiau darbo kompiuteriu įgūdžius panaudoti ir ateityje(šypsosi). Žinoma, sprendimas laikyti informatikos egzaminą likus keliems mėnesiams iki mokslo metų pabaigos, buvo ganėtinai pavėluotas... Reikėjo gerokai pakovoti dėl savo vietos po saule, tačiau 12 klasės antrąjį pusmetį gavau vietą informatikos pamokose. Egzaminui pasiruošti turėjau vos kelis mėnėsius, per kuriuos turėjau išmokti programuoti. Meluočiau, jei sakyčiau, jog spėjau išmokti visą kursą, tad mokytojas apgailestaudamas pareiškė, jog pritrūko laiko ir, jo nuomone, maksimalus mano egzamino balas gali būti 70. Egzamino įvertinimas buvo lygiai 70 ir sėkmingai įstojau į Vilniaus Universitetą.

Šiuo metu ir vėl studijuojate, taip pat esate sukūrusi šeimą. Turbūt daug kas paklaustų – kaip viską suspėjate?

Didžiausias mano pagalbininkas yra mano vyras – dalinamės ne tik vaiko priežiūra, bet ir namų ruoša, kartu ruošiame valgį. Sūnus puikiai sutaria su tėčiu, o vyras nepriekaištingai tvarkosi su tėvo pareigomis, todėl galiu be rūpesčių vykti į studijas ar susitikti su drauge.

Kuo užsiimate laisvalaikiu?

Šiuo metu vis dar sunkiai jaučiu, kada jau yra tas mano „laisvalaikis”, nes, rodos, net būnant vienai, ne namie, vis sukasi mintys, kaip mano mažylis - ar sotus, ar šiltai aprengtas, ar neverkia... Mėgstu atsipalaiduoti skaitydama įtraukiančias knygas, stengiuosi reguliariai sportuoti, kai turiu laiko, apsilankau baseine ar pirtyse. Kelis kartus per metus bandau pabėgti nuo rutinos ir bent kelioms dienoms aplankyti užsienio šalis. Labai norėčiau išmokti rusų kalbą, tad turėdama galimybę, vakarais lankau rusų kalbos kursus.

Ar Jūsų gyvenime buvo įvykęs kažkoks lūžis, kuris paskatino imtis vienos ar kitos veiklos?

Didžiausias lūžis mano gyvenime neabejotinai buvo vaiko gimimas. Tai ne tik išmokė mane kantrybės, atsakingumo bei rūpestingumo, bet ir privertė planuotis laiką, reguliariai gaminti ir miegoti naktimis.

Ar ateityje žadate dar kažką studijuoti?

Kai baigiau bakalauro studijas, vos kažkam prakalbus apie magistrantūrą, puldavau juos tildyti ir priešintis – tikrai ne! Tad dabar nedrįsčiau būti tokia kategoriška (šypsosi). Ką išmoksi – ant pečių nenešiosi, todėl žinias nuolat tobulinu ne tik universitete, bet ir įvairiose konferencijose, seminaruose, online mokymuose. Tiek grožio, tiek IT sritys yra itin dinamiškos, todėl norėdama išlikti kompetentinga, nuolat turiu domėtis naujovėmis bei sekti tendencijas.

Ką galėtumėte pasakyti jaunai, savęs dar neatradusiai merginai, moteriai?

Savęs ieškojimas, mano nuomone, niekuomet nesibaigia, todėl linkiu niekada nenustoti tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų. Svarbiausia nepamiršti, jog grožis – tai ne tik ilgos blakstienos ir putlios lūpos, tai – kur kas daugiau. Spinduliuokite gerą energiją, apsupkite save pozityviais žmonėmis ir apsiginkluokite šypsena!