Kaip gražiai aprengti vaiką? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-01 09:42

Kaip gražiai aprengti vaiką?

Visi tėveliai daug dėmesio skiria vaikučių stiliui – norisi, kad mažyliai bet kokioje situacijoje galėtų jaustis patogiai ir tuo pačiu atrodytų žavingai. Tokiais atvejais vis dažniau pasirenkami natūralūs audiniai: jie yra ilgaamžiški, leidžia odelei kvėpuoti ir nesukelia alergijų, todėl drabužėliai būna itin patvarūs ir mielai dėvimi. Visgi, net ir apsisprendus dėl tokios medžiagos, kyla klausimų, kaip gražiai aprengti vaiką – į juos lengviau atsakyti padės šie patarimai. 

1. Užtikrinkite vaikučių komfortą.Vaikiški drabužėliai neturėtų varžyti mažylių judesių – tik tuomet jie galės laisvai judėti ir mėgautis savo kasdienybe. Kadangi praktiškai visi iš natūralių medžiagų siuvami rūbeliai yra minkšti, leidžia išvengti prakaitavimo ir puikiai prisitaiko prie skirtingų oro sąlygų, Jums beliks parinkti tinkamą modelį: mažiesiems geriausiai tiks laisvai krentantys, jų amžių atitinkantys drabužiai berniukams ar mergaitėms. Tiek lininiai, tiek iš kitų natūralių medžiagų gaminami rūbai tikrai nustebins gausiu asortimentu!

2. Sluoksniuokite drabužėlius. Mažyliai kur kas labiau yra linkę į susirgimus, todėl labai svarbu, jog dienos eigoje jie neperkaistų ar neperšaltų. Mūsų šalyje oras per dieną gali pasikeisti net kelis kartus, tad jeigu iš namų ketinate išeiti ilgesniam laikui, drabužius vertėtų sluoksniuoti – tuomet priklausomai nuo situacijos bet kada bus galima šiek tiek pakoreguoti drabužių derinuką. Permainingiems orams puikiai tiks vilnos švarkeliai, liemenės, džemperiai ar kiti panašūs viršutiniai vaikiški rūbai

3. Parinkite mėgstamas spalvas. Bet koks drabužis visų pirma turi patikti pačiam vaikučiui – tik tuomet su derinuku jis jausis patogiai. Didžiausią įtaką mažyliams daro rūbelių spalvos, tad jeigu šiuo metu Jūsų atžala išskirtinai susižavėjusi vienu ar keliais atspalviais, tikrai nesuklysite jiems parinkę būtent tokią aprangą. Visgi, nepamirškite svarbiausių jų derinimo taisyklių – juk norisi, kad Jūsų vaikutis atrodytų skoningai. 

4. Atsižvelkite į būsimas veiklas. Rengdami vaiką, turėtumėte pagalvoti, kokia veikla jo laukia dienos eigoje. Pavyzdžiui, jei mergaitė užsiims aktyvia veikla, jai kur kas labiau nei suknelė tiks patogios lininės kelnytės, kombinezonas ar leginsai, kuriuos galėsite priderinti ir prie suknelės. Ypatingoms progoms taip pat vertėtų turėti kelis atskirus derinukus – tuomet ruošiantis į šventę, nereikės ilgai sukti galvos, kaip papuošti savo atžalėles. Vaikiški kostiumai berniukams ar suknelės mergaitėms bus tinkamiausias pasirinkimas Jūsų vaikams.

5. Pasirinkite tinkamus dydžius. Kaip jau minėta, drabužėliai turėtų būti pakankamai laisvi, kad nevaržytų mažylių judesių, tačiau tai nereiškia, jog reikėtų pirkti dydžiu ar keliais didesnius rūbus – net ir tuomet, jei norisi, kad juos būtų galima dėvėti ilgiau. Tik su tinkamo dydžio drabužėliais vaikučiai jausis patogiai ir atrodys gražiai, todėl rinkitės tai, kas jiems tinka dabar. 

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, turėtumėte nesunkiai nuspręsti, kaip gražiai aprengti vaiką. Šiuo atveju svarbiausia aukšta audinių kokybė ir maksimalus mažylio komfortas, o visa kita priklausys tik nuo Jūsų pasirinkimų ir mažylio norų – užtikrinkite, kad jis jau dabar galėtų jaustis savimi!