Bėgimo entuziastai atbėgę į Klaipėdą bučiniais apdalino skulptūrą „Mergaitės bučinys“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-03-24 19:20 Organizatorių nuotr.

Bėgimo entuziastai atbėgę į Klaipėdą bučiniais apdalino skulptūrą „Mergaitės bučinys“

Vilnių ir Klaipėdą skiria 350 kilometrų, bet tai visiškai neišgasdino bėgimo entuziastų. Idėjos autorius Vaidotas Baužys, pagalbininkai Martynas Gindrėnas, Mindaugas Pasvenskas sukvietė bendraminčius ir pavadinę savo bėgimą „Ne tik Bastardai bėga už Lietuvą“, kovo 22 d. pajudėjo nuo Vilniaus katedros aikštės Klaipėdos link. Bėgimas vyko estafetės principu. Kas dešimt kilometrų bėgikai keitėsi, ilsėjosi kartu važiuojančiuose kemperiuose.

Patys greičiausi Klaipėdą pasiekė jau vidurnakty. Pirmieji buvo komanda „Trail Runners“. Antrieji komanda „Bastardas 1“ , treti „Kernavė trail.run“. Visi jie atbėgę į Šiaurinį ragą finišavę bučiavo R.Kvinto skulptūrą „Mergaitės bučinys“, taip užtvirtindami meilę Klaipėdai ir bėgimui.

Bėgime dalyvavo ir klaipėdiečių komanda „Klaipėda team“, jie liko šešti.

Šio unikalaus bėgimo gerbėja Inga Grubliauskienė nusprendė suburti klaipėdiečius ir suorganizuoti deramą pasitikimą. Prizininkams Klaipėdos miesto vėliavas įteikė švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Arvydas Cesiulis, atminimo dovanėles įteikė tarybos sekretorius Modestas Vitkus. Neliko be dėmesio gimtojo miesto komanda „Klaipėda team“, jiems už dalyvavimą vėliavą įteikė klaipėdietis Gitanas Nausėda.

Šiuo metu esanti tendencija, kad iš visos Lietuvos visi „bėga“ į Vilnių. Tad klaipėdiečiai itin šiltai priėmė į Klaipėdą atbėgusius vilniečių bėgikus.

 

Karšti pasiūlymai