Lietuvos garsenybės pristatė Helovino kostiumus (fotogalerija) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-13 11:38 Mindaugo Butkaus nuotr.

Lietuvos garsenybės pristatė Helovino kostiumus (fotogalerija)

Šią savaitę grupė "Džentelmenai" bei atlikėjos Laura Navikaitė, Julija Jegorova bei Gintarė Korsakaitė dalyvavo išankstinėje Helovino tematikos fotosesijoje, kurioje grupės narys Vytautas Mackonis grimerių pagalba buvo paverstas zombiu - kileriu. Tuo tarpu  Giedrius Venslova tapo sielų kankintoju. Laura Navikaitė pavirto į bebaimę džokerę, Gintarė Korsakaitė į aiškiaragę, o J. Jegorova į išprotėjusią profesorę. Taigi kūrybinė "I'm Beauty Studija" pavirto tarsi į siaubo filmą.

Atlikėjas V. Mackonis teigia, jog Helovino šventė jam jau keletą metų asocijuojasi su miela šeimos švente, kurios metu jis su vaikais ir žmona Natalija skaptuoja moliūgą bei dėmesio skiria namų dekoravimui, taip stengdamiesi, kad šventė būtų kuo įsimintinesnė vaikams.

Nors ir pats gerai pamena tuos laikus kai su Natalija dar buvo nesusituokę, jie įsikūnydavo į įvairius personažus ir vykdavo į teminius vakarėlius naktiniuose klubuose. Dabar su grupe "Džentelmenai" rengdami pasirodymus Helovino tematika nepamiršta ir savo įvaizdį gerokai pakeisti, kas džiugina ne tik gerbėjus, bet ir yra puiki atrakcija jiems patiems.

"Kristal" grupės narė L. Navikaitė teigia, kad Helovinas asocijuojasi jai su darbymečiu, ji jaučia įkvėpimą kurdama tokius neįprastus grimus. Taigi po darbų šią šventę jai norisi švęsti kuo ramiau. Todėl ji šventinę atmosferą sukuria minimaliomis dekoracijomis, naminio moliūgų pyrago aromatu bei žiūri siaubo filmus su draugėmis ir sužadėtiniu R. Žvaguliu.

J. Jegorova sako, jog Helovinas jai asocijuojasi su mielomis raganaitėmis ir velniukais, kurie prašo saldumynų. Tačiau vieną šios šventės tradiciją turi ir ji. Julija jau kelioliką metų iš eilės per šią šventę žiūri filmą "Hokus Pokus".

Gintarė Korsakaitė sako, jog Heloviną ėmė švęsti tik nuo studijų laikų Vilniuje, o vėlinių metų ji visad jausdavo nepaaiškinamą paslaptingumo jausmą, tarsi tuoj tuoj nutiks kažkas mistiško. Taip pat per šį Heloviną G. Korsakaitė pirmą kartą grimo pagalba persikūnijo į personažą, tačiau, kaip pati teigia, tikrai ne paskutinį. Gintarė papasokojo, kad ją žavi tokie personažai kaip Alisa stebuklų šalyje bei Edvardas Žirklarankis.

"I'm Beauty Studio" bendrasavininkė bei vadovė R. Valantinaitė teigia, kad Helovino tematika labai populiari. Klientai negaili nei laiko, nei lėšų, norėdami būti kuo originalesni. Todėl šiais metais labai madingi glamūriniai Helovino grimai, su daugybe deimantinių blizgučių bei swarovski dekoru. Taip pat dramatiški personažai. Čia naudojami ir plėšyti rūbai, ir nuvytusios džiovintos gėlės, apvarvėjusios žvakės, dirbtiniai voratinkliai.

Nesvarbu, kuo norėtumėte būti - ar keistuole Alisa, kurios rūbą galima dekoruoti veidrodžio šukėmis, ar zombiu su gausybe randų, apsilupusia oda, ar miela stirnaite, ar glamūrine kaukole, vampyre ar vampyrų medžiotoju - visa tai yra lengvai įgyvendinama.