E. Ostapenko seksui ieško moters: ne bet kokios plaukų spalvos, galėtų būti aštuoniolikos... - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-04 14:27

E. Ostapenko seksui ieško moters: ne bet kokios plaukų spalvos, galėtų būti aštuoniolikos...

"Šiuo metu neturiu moters. Gal kokia labai graži ir seksualiai patraukli moteris norėtų nerimtų santykių, vienai nakčiai ar ne vienai nakčiai ? Nuolatinės moters neieškau, nes labai daug kartų apsideginau ir nusivyliau. Galima susitikti ne vieną kartą, o dažniau, bet kartu negyvensiu. Ieškau moters tik seksui ir kokybiškam seksui. Į PM." Tokia žinute šiandien su visais dalijosi prieštaringai vertinamas atlikėjas Eugenijus Ostapenko.

Kaip teigė pats Eugenijus, šia žinute jis siekė paraginti lietuves nesnausti ir pasinaudoti puikia proga. Pats atlikėjas MIESTE.lt patikino, jog tai nebuvo joks triukas ir jis pats nuoširdžiai tikisi sulaukti gerų naujienų. 

MIESTE.lt paklausė, kokios gi išvaizdos moters vyrukas ieško. "Tikrai ne brunetės. Geriau jau kokia blondinė ar šatenė. Sakot, o kaip raudonplaukės? Dažytos? Ne... Geriau jau blondinė tuomet", - susimąstė lietuviškos estrados virtuozas.

Paklausus E. Ostapenko, ar kandidatuojančioms moteriškosios lyties atstovėms yra taikomas amžiaus cenzas, šis atsakė, kad jauniausiai svarbu, jog būtų aštuoniolika. Atlikėjas patvirtino, kad nesijaučia tokio amžiaus merginoms per senas, priešingai - tokia gražuolė jam būtų kaip tik.

"Geriausia, kad išrinktoji būtų iš Klaipėdos", - tvirtino Eugenijus, jo paklausus, ar miestas, susidomėjimą pareiškusioms moterims, turi reikšmės.

Primename, kad santykius E. Ostapenko su savo mylimąja užmezgė prieš metus, tačiau vėliau išsiskyrė. Ne kartą kreipėsi pagalbos į televiziją norėdamas susigražinti merginą. Eugenijaus teigimu, mergina, su kuria susipažino internetu, jį paliko dėl to, kad pavydėjo jo gerai bičiulei.