Darius ir Gintarė Songailos sulaukė šeimos pagausėjimo, išrinko lietuvišką vardą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-14 23:00

Darius ir Gintarė Songailos sulaukė šeimos pagausėjimo, išrinko lietuvišką vardą

Trečiadienio vakarą Dariaus ir Gintarės Songailų šeimą aplankė gandrai. Pora susilaukė berniuko. Kauno klinikose gimusiam vaikeliui tėvai davė Vėjo vardą.

Vėjas - lietuviškas ir tikrai laisve alsuojantis vardas. Gintarė ir Darius prieš metus susilaukė dvynių. Tada berniukai buvo pavadinti Joriu ir Herkumi. Gintarė turi tris sūnus, tačiau Darius iš pirmosios santuokas dar augina ir dukrelę Meilę.

Dar visai neseniai „Žalgirio“ trenerio Dariaus Songailos žmonos, „Hooters“ restoranų tinklo Baltijos šalyse įkūrėjos Gintarės Songailės namuose visą vakarą skambėjo moteriškas juokas, linksmos šnekos ir buvo įteikiamos dovanos – į švenčių planuotojos Kristinos Kaikarienės netrukus trečiojo sūnelio susilauksiančiai nėštukei rengtas gandrines atvyko artimiausios bičiulės. Tada Gintarė atviravo, kad  pirmasis laukimas buvo lengvas, o antrasis – dar paprastesnis.

Tai, kad laukiasi berniuko, būsimi tėveliai sužinojo gana anksti – Gintarei buvo atlikti visi sudėtingiausi bei moderniausi sveikatos tyrimai.

„Kalėdas šįmet jau turėčiau sutikti su keturiais vyrais!“, - juokdamas tadai sakė šiandiena vaikelio susilaukusi Gintarė.