35-erius metus kartu išgyvenę J. Braškys ir L. Kalpokaitė: „Jis man pasipiršo prie šiukšlių konteinerio“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-02 12:12 tomasfoto.lt nuotr.

35-erius metus kartu išgyvenę J. Braškys ir L. Kalpokaitė: „Jis man pasipiršo prie šiukšlių konteinerio“

Populiariai aktorei L. Kalpokaitei gali pavydėti daugelis – moteris puoselėja ne tik šaunią karjerą, gali pasigirti nuolat spinduliuojančia energija, neblėstančiu humoro jausmu, bet ir nuostabia, darnia šeima.

Jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ kartu su vyru aktoriumi Jonu Braškiu apsilankiusi aktorė atskleis ne tik judviejų susipažinimo, bet ir pasipiršimo istoriją bei pasidalins savo sėkmingos santuokos receptu.

Šį kartą kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ aikštelėje azartiškai dvikovai susitiks 35-erius metus santuokoje gyvenantys aktoriai L. Kalpokaitė ir J. Braškys. Konkurentais tapusių tėvų sugebėjimus vertins taip pat aktorystei atsidavęs sūnus Jonas.

Prieš prasidedant kulinarinei kovai, sutuoktiniai nepamirš vienas kitam paspausti rankų. „Linkiu pergalės sau“, – šmaikštaus J. Braškys. Netylant smagiems pokalbiams ir juokui aktorės vyras taip pat atviraus, kad namie jo žmona – visai kitokia.

Tikras vaidybos meno profesionalas J. Braškys prisimins, kaip dėstydamas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pirmą kartą sutiko savo būsimą žmoną. „Teko matyti jos egzaminus, bet jokių amūrų nebuvo, jokių absoliučiai“, – intriguos aktorius.

Poros draugystė netruko išaugti į gražius santykius. L. Kalpokaitė žiūrovams atskleis ir kuriozišką savo ir vyro piršlybų istoriją. „Jis man pasipiršo prie šiukšlių konteinerio. Tiksliau, ten buvo šiukšlių krūva, ant kurios augo gražūs mėlyni irisai“, – juokdamasi prisimins aktorė.

Aktorių pora kartu skaičiuoja jau 35-erius metus ir gali pasigirti itin darniais santykiais. J. Braškys tikins, kad tie dešimtmečiai prabėgo per greitai ir dalinsis sėkmingos santuokos receptu.

„Svarbiausia – pagarba kitam žmogui, kito žmogaus talentui ir turėti savo, kaip aš vadinu, salą arba autonomiją. Brandžiame amžiuje meilė bus kitokia. Jaunas vynas šauna į galvą iš karto ir po 10–12 minučių – nieko nėra, o kodėl visi nori brandaus vyno? Todėl, kad tu jį gali ilgai, neskubėdamas skanauti“, – laidos žiūrovams pasakos aktorius.

Išmaniojo dienos pietų restorano „ilunch“ virtuvėje šeštadienio rytą skambės ne tik juokas, bet ir užvirs azartiška kova. L. Kalpokaitė su šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene ruoš piemenų pyragą, o J. Braškys, padedamas „Kamado BONO“ grilio šefo Kristupo Krivicko, gamins chalapos paprikomis („jalapenais“) įdarytus jautienos kotletukus. 

Tėvų kulinarinius sugebėjimus vertinsiantis sūnus Jonas prie virtuvės stalo atskleis, kaip prabėgo jo vaikystė, kuomet abu tėvai buvo itin užsiėmę ir populiarūs aktoriai. Kuris patiekalas sūnui patiks labiau? Kokia aktorių L. Kalpokaitės ir J. Braškio susipažinimo ir meilės istorija? Kaip darniai išgyventi santuokoje daugiau nei 35 metus? Kokie yra aktoriaus darbo užkulisiai? Apie tai ir dar daugiau sužinosite jau rytoj laidoje „Virtuvės istorijos“.

tomasfoto.lt nuotr.