Tarptautiniame dainų festivalyje – neregėto dydžio jaunųjų talentų desantas! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-16 14:53

Tarptautiniame dainų festivalyje – neregėto dydžio jaunųjų talentų desantas!

Net 700 atlikėjų, 120 pasirodymų, dalyviai iš 14-os Lietuvos miestų ir keturių šalių – ir visa ši muzikos bei jaunatviško entuziazmo bomba sprogo šį savaitgalį Vilniaus šokio teatre vykusiame tarptautiniame populiariosios vokalinės muzikos festivalyje „Vaikystės šalyje“. 

Didelio populiarumo sulaukusį festivalį jau trečius metus iš eilės organizuojaVilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos mokytoja - ekspertė Asta Drevinskienė.Mokytoja sako, kad organizuoti tokį festivalį ne tik džiaugsmas, bet ir milžiniška atsakomybė: “Tokio pobūdžio renginiuose svarbu viskas: ir scena, ir profesionalus įgarsinimas, programos sudarymas, koordinavimas, dėmesys patiems jauniesiems talentams bei jų mokytojams, galų gale – net ir festivalio vedėjo vaidmuo labai svarbus”, - šypsojosi jau po didžiulio renginio suorganizavimo jo idėjos autorė Asta. 

Na, o kad renginys išties pavyko – liudija ir dalyvių pedagogų dėkingumo laiškai, kurie užplūdo išsyk po renginio. 

„Kai vis atrandi mokytojų ir gali iš jų pasimokyti, tai išties „veža”! Ačiū už kiekvienos įtemptos ir suderintos stygos garsus, kurie virto gražiausia melodija „Vaikystės šalyje” – rašė vokalo pedagogė Rita Beitnaraitė. „Tai, kas buvo sukurta, tai ką jautė ir parodė vaikai, tai visų mūsų pagalba, prisidėjus prie šio gražaus festivalio. Tačiau didžiausias darbas, atsakomybė ir sukurtas grožis, nuoseklus ir labai tvarkingai nuskambėjęs koncertas, tai tavo, miela Asta Drevinskiene, nuopelnas. Buvo gražu, šilta, smagu”, - antrino vokalo mokytoja Daiva Makutienė. 

Tarptautinio vokalinės muzikos festivalio dalyvių tarpe: net ik svečiai iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos, bet ir sparčiai populiarėjančios, būsimos Lietuvos žvaigždės: įvairiausių televizijos projektų, tarptautinių konkursų ir festivalių dalyvės, laureatės, bei nugalėtojos Karolina Lyndo, Gabrielė Ždanovičiūtė, Karina German ir daugelis kitų. 

Gražų ir skambų renginį kartu su dukrele Lėja ir jos klasioke Vytaute vedė ir gerą nuotaiką kūrė dainų tekstų autorė bei žurnalistė Rūta Lukoševičiūtė – Daudienė.

 

Karšti pasiūlymai