Net dvi kates priglaudusi A.Jasaitytė-Čeburiak: "Vien žiūrint vyksta terapija" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-01-07 08:44 Gretos Kniežaitės-Novikovienės nuotr.

Net dvi kates priglaudusi A.Jasaitytė-Čeburiak: "Vien žiūrint vyksta terapija"

“Nusprendžiau, kad dviese joms bus linksmiau gyventi, ir tai buvo geriausias mano sprendimas”, - taip sako buvęs modelis Aistė Jasaitytė-Čeburiak, kuri rūpinasi dviem augintiniais. Savo istorija ji pasidalijo su skaitytojais.

Šią vasarą mano draugė pasidalino savo kaimynės istorija. O istorija tokia: karštą vasaros dieną Inga Gilė ėjo takeliu ir išgirdo kartoninėje dėžutėje kniaukiančius 4 kačiukus. Jie buvo ką tik gimę, dar neatsimerkę. Ji pasiėmė juos į savo namus ir mėgino maitinti švirkštu, bet nepavyko. Tuomet ieškojo gyvūnų globos namuose maitinančios katės ir rado ją su savo 4 biologiniais kačiukais Utenoje. Tą katytę paskolino ir ji buvo atgabenta su savo vaikučiais į Vilnių. Pamestukus priglaudė kaip savus, išmaitino ir užaugino. 

Inga turėjo dar dvi savo kates, tai iš viso jos namuose atsirado 12 katinų. Mano dukra Elzė, išgirdusi šią istoriją, labai panoro tuos katinėlius pamatyti. Nuvykusios pamatėme mažučius aštuonis katinukus. Iš karto juos pamilome ir nusprendėme vieną išgelbėti. Laukėme, kol jie paaugs, o kol jie augo, aš pradėjau abejoti, ar mes pajėgsime tai katytei Musei įsipareigoti ir tinkamai ja rūpintis. Draugė siūlė nuvažiuoti dar kartą. Taigi rugsėjo mėnesį mes paėmėme vietoje vienos Musės dar ir jos sesę Jukę. Nusprendžiau, kad dviese joms bus linksmiau gyventi, ir tai buvo geriausias mano sprendimas. Dabar jos šildo ir ramina mūsų namus. Vien į jas žiūrint vyksta tikra terapija.

 

Karšti pasiūlymai