Sunkius sužalojimus patyrusi E. Lisauskienė prabilo: laiką leido toli nuo namų, padėjo mylimasis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-10 14:16

Sunkius sužalojimus patyrusi E. Lisauskienė prabilo: laiką leido toli nuo namų, padėjo mylimasis

Lietuvių estrados dainininkė Erika Lisauskienė spalio pabaigoje pateko į žiaurų eismo įvykį. Moterį, einančią per pėščiųjų perėją partrenkė automobilis. Erika iškart buvo išvežta į Kauno ligoninę, kur jos būklė ilgą laiką buvo itin sunki. 

Erika patyrė sunkią galvos traumą, jai plyšo vidaus organai, nustatytas vidinis kraujavimas. Iškart po nelaimingo įvykio E. Lisauskienė buvo paguldyta ant operacinio stalo. Buvo manymų, kad ji neatsigaus. Tačiau Erika pasveiko ir su ja susisiekus net sutiko atsakyti į klausimus, kur gydėsi visą šį ilgą laiką. Gydytojų sprendimu ji buvo nusiųsta į vieną iš Palangoje esančių reabilitacijos įstaigų. Erika prisipažino, kad ten ja rūpinosi jos gerokai jausnesnis vyras. Praėjusiais metais už jo ištekėjusi moteris nustebino ne tik artimuosius, bet ir visuomenę.

Kalbėdama su MIESTE.lt moteris prisipažino, kad keletą savaičių praleido prie jūros ir kad negalėtų jaustis geriau. "Žinote, pasakysiu atvirai - visiškai pasveikau, atsigavau. Na, rimtesniam pokalbiui reikėtų šiek tiek daugiau laiko, susidėlioti mintis."

Su perpus jausnesniu vryru Erika susipažino internete. Jiedu susituokė po pusės metų pažinties. Skandalų nevengianti dainininkė anksčiau buvo sakiusi neva yra nėščia, kad dukra vilioja jos vyrą ir visaip kaip bandžiusi atkreipti visuomenės dėmesį.

Vairuotojas nelaimingo atsitikimo metu buvo visisškai blaivus. Manoma, kad E. Lisauskienė buvo neblaivi.