Karina Krysko ir Jeronimas Milius įspūdingu koncertu Vilniuje pradėjo šventinį „Miuziklų žvaigždės“ turą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-11 10:28 DOMINO teatro nuotr.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius įspūdingu koncertu Vilniuje pradėjo šventinį „Miuziklų žvaigždės“ turą

Vieni garsiausių miuziklų atlikėjų Lietuvos padangėje – Karina Krysko ir Jeronimas Milius – koncertu Vilniuje pradėjo šventinį „Miuziklų žvaigždžių“ turą po Lietuvą. Koncerto metu skambėjo patys garsiausi Lietuvos ir pasaulio miuziklų kūriniai, pakvietę žiūrovus į muzikinę kelionę po įvairias šalis ir skirtingus laikmečius.

Pasiklausyti pripažintų talentų rinkosi pramogų pasaulio atstovai: Nomeda Marčėnaitė, Laura Imbrasienė, Tadas ir Liucina Rimgailos, Rasa Martens, Vytenis Pauliukaitis, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė, Kristina Savickytė, Donatas Bakėjus, Redita Dominaitytė, Austėja Lukaitė ir kiti.

Žiūrovai įvertino ne tik profesionalius atlikėjų balsus, stulbinančius kostiumus, bet ir įspūdingą scenografiją – pasiruošimui koncertiniam turui buvo skirta išties nemažai laiko ir pastangų. Koncertą „Miuziklų žvaigždės“ režisuoja vienas profesionaliausių miuziklų režisierių Lietuvoje – Ramūnas Marcinkus.

Koncerto metu skambėjo kūriniai iš visiems kuo puikiausiai pažįstamų miuziklų: „Operos fantomas“, „Katės“, „Jėzus Kristus superžvaigždė“, „Mamma mia“, „Vargdieniai“, „Purvini šokiai“, „Paryžiaus katedra“, „Velnio nuotaka“, „Mulem ružas“ ir kitų, o žiūrovai sužinojo ir daug negirdėtų, įdomių faktų iš miuziklų istorijos.

Nuo gruodžio 10 dienos „Miuziklų žvaigždės“ pradeda turą po profesionalias Lietuvos scenas, kurio metu aplankys Kauną, Alytų, Šiaulius, Klaipėdą, Marijampolę, Panevėžį ir Uteną.  

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!