"Eurovizijoje" išgarsėjusi Otreya bei D Dzouns pristato naują dainą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-07 10:33 Asmeninio archyvo nuotr.

"Eurovizijoje" išgarsėjusi Otreya bei D Dzouns pristato naują dainą

Netikėta roko ir elektroninės muzikos sąjunga – muzikos prodiuseris Donatas Tamašauskas aka Dzouns kartu su pop rock stiliaus atlikėja Otreya pristato bendrą kūrinį „Take Off“. Atlikėjai tikisi, kad kūrinio skambesys, labiau transliuojantis ramybę, klausytojų grojaraščiuose skambės ne tik artėjančių gražiausių metų švenčių ir susikaupimo laikotarpiu, bet ir jam pasibaigus.
 

„Kai netikėtai gavau pasiūlymą iš Donato pabandyti „kažką naujo“, trumpam išlipti iš komforto zonos – ilgai nesvarstydama sutikau. Šiuo gyvenimo laikotarpiu noriu išbandyti save įvairiuose muzikiniuose stiliuose ir įnešti į savo gyvenimą minimalaus „nepatogumo“. Todėl šis elektroninės muzikos eksperimentas yra pirmas, tačiau ne paskutinis mano iššūkių sąraše.“, intriguoja atlikėja.

„Tiesą sakant, aš jau labai senai svajojau sujungti jėgas su sąlyginai priešingo muzikos pasaulio, rock stiliaus, atstovu ir sukurti kažką bendro, kažką gražaus.. Ir štai 2016m Eurovizijos atrankose pamatęs Otreya, sau pasakiau – o, va čia tai vokalo spalva! Kadanors...“, šyptelėjęs atvirauja elektroninės muzikos kūrėjas Dzouns.

Taigi, atlikėjai sujungę du „skirtingus pasaulius“ į vieną pristato šios sąjungos rezultatą – kūrinį „Take Off“.

 

Žymės: