Vienintelis profesionalus pianistas Lietuvoje, dirbantis virtuvės šefu, Klaipėdoje virs labdaringą sriubą (interviu) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-26 20:01 Asmeninio archyvo nuotr.

Vienintelis profesionalus pianistas Lietuvoje, dirbantis virtuvės šefu, Klaipėdoje virs labdaringą sriubą (interviu)

Gruodžio 2-ąją, Klaipėdos Teatro aikštėje vyks tradicinė Maltos ordino pagalbos tarnybos organizuojama kalėdinės sriubos akcija, kurios metu bus renkamos aukos organizacijos globojamiems vienišiems senoliams. Klaipėdos Pilies džiazo festivalio organizatoriai ir jų vadovė Inga Grubliauskienė neatsitiktinai pasirinko Armen Manukyan virti labdaringą džiazo sriubą, nes jis - vienintelis Lietuvoje profesionalus pianistas dirbantis virtuvės šefu.  

Inga Grubliauskienė ir Armen Manukyan

Džiazas - jūsų aistra. Papasakokite kur mokėtės ir kaip klostėsi muzikanto karjera.

Vaikystėje lankiau muzikos mokyklą, kurioje grojau fortepijonu. Baigęs mokyklą įstojau į konservatoriją, tačiau antrame kurse dėl patirtos rankos traumos tęsti mokslo ten nebegalėjau. Tai paskatino mane pereiti į kitą menų šaką ir užbaigti mokslus režisūros srityje. 

Klaipėdoje jus visi žino, kaip išskirtinai gardaus maisto restorano "Pepper grey" savininką. Papasakokite savo gyvenimo istoriją, kaip atsidūrėte Lietuvoje? Kodėl restoranas?

Tarybų sąjungos laikais tarnavau kariuomenėje Lietuvoje, o konkrečiai  - Juodkrantėje, Klaipėdoje. Nuo tų laikų turėjau labai artimus ryšius, nes susiradau draugų. Armėnijoje tuo metu gyvenimas buvo sunkus - vyko karas, buvome apsupti blokados, likome be elektros, dujų ir šildymo. Dirbau Jerevano dramos teatre, tačiau atėjus žiemai, jis užsidarė ir aš nusprendžiau aplankyti savo draugus Lietuvoje. Įsimylėjau šalį ir likau gyventi čia. Teko dalinai pakeisti profesiją ir arčiau susipažinti su virtuvės gyvenimu. Nuo to laiko režisuoju virtuvėje.

Visada savo skaniu maistu prisidedate prie įvairių projektų. Kodėl tai darote? Kokie tai projektai ?

Turiu nemažai draugų menininkų, kurie nuolatos kviečia mane dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Esame labai dėkingi, kad prisijungėte prie akcijos Maltiečių sriuba, kuo jūsų virta sriuba bus ypatinga?

Bus paskaninta begaline meile.

Ką galvojate apie senatvę? Kokį įsivaizduojate save po 50 metų?

Svajoju pasenti ant jūros kranto.

 

Karšti pasiūlymai