Nepamirškite pasirūpinti prezervatyvais Valentino dienai... Vyno buteliui... - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-01 10:46

Nepamirškite pasirūpinti prezervatyvais Valentino dienai... Vyno buteliui...

Prieš išgerdami pradėtą vyną, turite įsitikinti, jog jis vis dar geriamas.  Jei dalyvavote lytinio švietimo pamokose, ir įsidėmėjote, kad reikia naudoti prezervatyvą, šių abejonių neturėtų kilti. Todėl, kad prezervatyvai vynui tuo pasirūpino. Šiuo metu turbūt galvojate "kokio velnio man reikia prezervatyvo vynui ir kas tai yra?"

Atsakymas gan paprastas bei aiškus-tai sargiai,kurie skirti ne tiesiogiai Jums, o vyno buteliui. Skirtumas toks, jog šie sargiai neapsaugo nuo nepageidaujamo nėštumo bei lytiškai plintančių ligų, tačiau jie apsaugo Jūsų vyno butelį nuo bakterijų ir išsivadėjimo.Kyla klausimas "kaip tai veikia?" O tai paprasta! Kai atkemšte vyno butelį, jį uždaryti kamščiu, beveik neįmanoma-nebent turite specialų dangtelį 
šiai procedūrai. Tačiau jeigu geriate daug vyno, ar mėgstate atsikimšti daugiau nei vienos rūšies vyno, toks dangtelis ne išeitis.

Taip pat, tai sukelia nepatogumų vyno butelių laikymui,kadangi dangteliai užima nemažai vietos ir dažnai netelpa į šaldytuvą.
 Štai čia, pasitarnauti pasiruošę sargiai vyno buteliui-vietoje to, kad išlaidautumėte didelių dangtelių pirkimui, viskas ko reikia- prezervatyvų vyno buteliui. Atidarykite atskirai įpakuotus maišelius, juos užvilkite 
ir darbas baigtas. Turite vyno butelį, kuris gali būti saugiai laikomas šaldytuve.

Kiekvienoje dėžutėje yra šeši atskirai supakuoti, daukkartiniai vyno sargiai. Tad dabar galite mėgautis vynu, jį uždaryti kada panorėję iki kol butelis bus tuščias. Pasak www.sargiai.lt prezervatyvų parduotuvės atstovų, tokių prezervatyvų vynui Lietuvoje dar įsigyti negalima, tačiau juos galite nusipirkti “Amazon”, kainuoja apie 10 eurų.

Tačiau, daug šmaikčių įpakavimų ir funkcijų turinčių sargių, spalvotų, specialių prezervatyvų rinkinių valentinui galite įsigyti internet – www.sargiai.lt.

Su DAILY CARD kortele - visoms prekėms 10% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!