Taip švenčia auksinis jaunimas: kaip už milijoną atrodžiusi Milita Daikerytė atšventė 20-ąjį jubiliejų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-08 17:44 Tomo Šimkaus nuotr.

Taip švenčia auksinis jaunimas: kaip už milijoną atrodžiusi Milita Daikerytė atšventė 20-ąjį jubiliejų

Viena garsiausių šalies jaunųjų verslininkių, dainininkė Milita Daikerytė vakar griausmingai atšventė savo jubiliejų. Merginai suėjo 20. Šventė, kurioje dalyvavo ir būrys Militos garsių draugų, vyko prabangiame Vilniaus bare.

Vakar prieš gimimo dienos šventę Milita davė interviu portalui MIESTE.lt.

„Šį gimtadieni iš tikrųjų nusrendžiau švęsti, nes gimtadienius reikia švęsti. Švęsiu jį su tikrai gana didele kompanija - draugų, partnerių, brangiausių klientų, artimiausių draugų, šeima. Nusprendžiau, kad tiesiog per visus metus tikrai nėra per daug laiko visus pamatyti, su visais susitikti ir dažnai su jais palaikyti  ryšį, tai nusprendžiau, kad gimtadienis yra ta puiki proga, kai tu gali visus suburti ir su visais gerai praleisti laiką, pabendrauti. Atšvęsiu gimtadienį su jais“, -  vakar kalbėjo garsi mergina.

Ji taip pat atskleidė, kodėl nusprendė gimtadienio vakarėlį daryti pirmadienį, taip pat atskleidė, kad tai bus teminis vakarėlis. „Aprangos kodas bus „Monday Glam“, kadangi nusprendžiau gimtadienį švęsti būtent šią savo tikrąją dieną, tai yra pirmadienį, nes visų pirma tai yra vasara, savaitgaliais daug kas išvažinėja, o aš pagalvojau, kad šventė, ji jaučiasi būtent tą dieną, kai yra tikroji gimimo diena", - prieš šventę mintimis dalijos Milita.

"Tiesiog aš pagalvojau, kad tie žmonės, kurie norės, jie tikrai nepasididžiuos, neužsiims darbais ir tikrai atvyks ir pasveikins. Kaip ir sakiau, aprangos kodas bus „Monday Glam“, tai reiškia, kad tai bus šventinis, gražus įvaizdis, bet taip pat pridėjau ir tą žodelį „Monday“, kadangi tai yra pirmadienis. Šio žodžio įtraukimas pridės žaismingumo, išskirtinumo ir galvosūkio svečiams“, - atskleidė gimtadienį vakar šventusi gražuolė.

Mergina savo gimtadienio proga nuo tėvų gavo nors ir mažesnę dovaną nei per savo 18-ąjį gimtadienį, kuomet tėvai jai padovanojo automobilį „Audi A5” , tačiau ne ką prastesnę bei darbuose ir kasdienybėje labai padėsiančią dovaną. "Iš tiesų, šiais metais tėvai man padovanojo labai praktišką dovaną, bent jau iki dabar, ką aš gavau dovanų, tai yra dalykas, kurio man labai reikėjo, kurį aš panaudosiu savo darbuose, kasdienybėje.  Aš tiesiog pati prasitariau tėvams, ko man labai reikia kasdienybėje, ką ruošiuosi pati įsigyti, tėvai tiesiog tuo pasinaudojo ir padovanojo. Tai yra nešiojamas kompiuteris“, - pasakojo dainininkė.

Atlikėja taip pat atskleidė, kaip ją nustebino vaikystės draugės „Iš tikrųjų mane pasveikino 12-ą valandą nakties mano vaikystės draugės, tai yra vienos iš man artimiausių, brangiausių draugių, kurias aš pažįstu jau apie 10 metų. Jos vidury nakties atvyko į mano namus ir prikėlė mane. Mes juokėmės su draugėmis, kad iš vakaro aš lengvai meditavau ir sakau: „Gerai, kad nenutraukėt meditacijos“, - vakar atviravo pašnekovė.

"Tai yra tie brangiausi žmogeliukai, draugai, kurie prisimena, kurie tave nustebina. Tai yra labai labai malonu. Mes su šiomis artimiausiomis vaikystės draugėmis naktį pasijuokėme, prisiminėme įvairius mielus prisiminimus, geras akimirkas tarpusavyje. Tai yra tie mieli momentai, kurie tau suteikia labai daug laimės“ , - apie gimtadienio staigmeną atviravo mergina.