M. Katunskytė nuviliojo svetimą vyrą: "Jos nuogos foto radau dar prieš nėštumo testą..." - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
ATVIRAS POKALBIS
2016-12-07 15:03 ASMENINIO ALBUMO nuotr.

M. Katunskytė nuviliojo svetimą vyrą: "Jos nuogos foto radau dar prieš nėštumo testą..."

Šį penktadienį per LNK rodomoje laidoje KK2 - drama. Afroamerikietė Monica Wangombe neslepia: "Monika Katunskytė - beširdė. Ji kalta, kad praradau vyrą, su kuriuo gyvenau santuokoje laimingai net penkerius metus."

Londone gyvenančios Monicos teigimu, jos vyras ir Monika Katunskytė susipažino praėjusią vasarą, kai kartu pradėjo dainuoti. "Nieko neįtariau, bet kai kartą telefone radau nuogos M. Katunskytės nuotraukų, kur ji pozavo nešvankiomis pozomis, tuojau paklausiau savo vyro Tomo, iš kur jos??? Ką jis atsakė? Kad Monika tiesiog kvaila", - MIESTE.lt atviravo M. Wangombe.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Užsienietė taip pat papasakojo, kad nepaisant jų šeimą užgriuvusios krizės, jie bandė išspręsti kilusias problemas ir gyventi toliau, bet... Praėjus vos mėnesiui po nešvankių nuotraukų... Monicos vyras sulaukė žinios - scenos imperatorės Vitalijos Katunskytės dukra pranešė, jog ji yra nėščia ir paprašė būsimo tėčio pagalbos...

"Supratau, kad nieko nebus... Nusprendžiau mūsų santuoką nutraukti ir sukroviau Tomo daiktus."

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Su užseniete Monika Tomas susipažino traukinių stotyje, kur ryte laukė to paties traukinio. MIESTE.lt moteris papasakojo, kad draugystės pradžioje jie jautėsi kaip niekada įsimylėję. "Sutapo tai, kad esame gimę tais pačiais metais ir tą pačią dieną... Jaučiausi, lyg būčiau gyvenimą siejusi su sielos dvyniu, tik iš kitos šalies. Jį net išmokiau kalbėti angliškai..."

Monica paatviravo, kad iki šiol jos vyras Tomas labai gailisi. Kiekvieną dieną ją pasiekia saldainiai ir gėlės. Bendrą verslą su vis dar oficialiu sutuoktiniu valdanti londonietė sakė, jog kaip viskas pasisuks toliau - nėra aišku.

"Jei atvirai - mylėjau jį. Kartu aplankėme penkias šalis. Buvome ir mano gimtinėje. Supažindinau jį su savo šeima... Tėtis - palaimino, linkėjo sėkmės. Skaudu, kad viskas taip susiklostė", - savo vidinės būsenos neslėpė Monica.