Vasaros sezono atidaryme – žinomi veidai, gintarinė kolekcija ir Karolio Murausko gimtadienio fiesta - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-27 10:42 Naurimo Zavecko nuotr.

Vasaros sezono atidaryme – žinomi veidai, gintarinė kolekcija ir Karolio Murausko gimtadienio fiesta

Jaukiai, puošniai ir spalvingai – taip apie naujojo pramogų sezono pradžią paskelbė Kauno senamiestyje įsikūręs baras „Jack Pub“, į uždarą renginį pakvietęs būrį kviestinių svečių, tarp kurių buvo ir ne vienas žinomas veidas.

Gyva muzika susirinkusiųjų širdis džiugino styginių duetas „DuoViola“, o specialią programą parengė ir atlikėjai Matas bei Dangiras.

Didelio susidomėjimo sulaukė vakaro metu bene didžiausios Lietuvos kvapų gamintojos „Aromika“ naujausi kūriniai iš gintarinės kolekcijos. Joje – rankų darbo gintaro gabalėlius primenantys muilai, namų kvapai bei parfumuotas vanduo, įkvėptas Baltijos jūros. Lietuviško aukso dalelių kupinai kolekcijai eksponuoti pasirinktas dar vienas mūsų šalies simbolis – ledas. Iš šios šaltos ir skaidrios medžiagos indą „Amber Strings“ pavadintiems parfumerių darbams pristatyti sukūrė skulptorius Mindaugas Tendziagolskis.

„Jack Pub“ sezono atidarymą pažymėjo dar vienas įvykis – žinomo plaukų stilisto Karolio Murausko asmeninė sukaktis.

„Visuomet stengiuosi, kad gimtadienio šventės būtų nuotaikingos ir jose netrūktų gerų emocijų“, - patikino sukaktuvininkas, raikydamas „Sedujos“ pagamintą šventinį tortą.

Bičiuliai 34 – ąjį gimtadienį minėjusį K. Murauską nudžiugino padovanodami jam kelionę į Paryžių, jo pagrindinius darbo įrankius simbolizuojantį chalatą ir piešiniais bei inicialais margintą džinsinį švarkelį.

„Šįmet maniau, jog gimimo dieną praleisiu ramiai. Bet kad sutapo tiek daug progų...“, - juokavo K. Murauskas.