Sėkmės istorija: kaip žvaigždžių fotografė V.Kuhlins pagavo laimės paukštę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-23 14:33 Asmeninio archyvo nuotr.

Sėkmės istorija: kaip žvaigždžių fotografė V.Kuhlins pagavo laimės paukštę

Ji fotografuoja šventes, vestuves, portretus ir tuo mėgaujasi. Taip pat turi sėkmingą ir itin populiarią vaikų kirpyklą "Čik Čik". Garsenybių pamėgta fotografė Viktorija Kuhlins portalui MIESTE.lt papasakojo apie savo veiklą, kuri jai teikia tik geriausias emocijas. Interviu su garsia moterimi - specialiai skaitytojams.

Viktorija, esate vadinama garsenybių fotografe, turite savo vaikų kirpyklėlę. Papasakokite apie savo veiklą.

Myliu savo darbą, gerbiu žmonių privatumą, visuomet stengiuosi išlikti profesionali, įžvelgti kiekviename žmoguje jo savitumą, grožį ir padėti jį atskleisti gražioje šviesoje. Tai, matyt, pritraukia žmones, jie manimi pasitiki ir įsileidžia į savo jautrų pasaulį. Tą labai vertinu.

Vaikų kirpyklėlė "Čik Čik" - tai jau antras mano verslo kūdikis. Jis gyvuoja penkerius metus. Pamatėme, kad sekasi ir nutarėme plėstis, tobulėti. Kirpyklėlėje "Čik Čik", įsikūrusioje "Ogmios mieste", įrengėme ir fotostudiją. Rengiame profesionalias fotosesijas vaikų gimtadienių metu, kurias mažieji itin pamėgo. Tai ilgainiui išaugo į tam tikrus kasmetinius ritualus.

Kaip ir kada supratote, kad kuriate savo sėkmės istoriją?

Mano gyvenime naturaliai sugulė įvykiai, veiklos svajonės. Vienas kitą lydėdami, papildydami. Žinote, kai pramerki ryte akis ir nekantrauji pradėti darbus, tai yra puikus rodiklis, kad man pavyko atrasi, sukurti ir puoselėti savo svajonę.

Kaip kilo mintis pradėti vaikų grožio salono verslą?

Esu dviejų nuostabių vaikučių mama. Sunku buvo juos įtikinti apsilankyti kirpykloje, nepasiduodavo... Banalu, tačiau būtent jie man buvo įkvėpėjai. Net ir dabar visos linksmiausios, labiausiai vaikučiams patinkančios idėjos atskrieja mano atžalų dėka.

Kuo išsiskiria jūsų vadovaujama vaikų kirpykla?

Abu su vyru įdėjome daug širdies kurdami aplinką, bet puikiai suprantu, kad "Čik Čik" sėkmės garantas yra sukurta vaikučiams tinkama atmosfera. Jie pas mus lankosi su džiaugsmu, šoka į kėdutę-mašinytę ir net nepajunta, kaip žiūrėdami filmukus ar kalbinami mūsų meistrių būna apkirpti.
Kaip jau minėjau, rengiame neužmirštamus gimtadienius, piname šimtus kasyčių ir surengiame fotosesiją. Vaikučiai labiausiai vertina žaismingą aplinką, o mamytės ir tėveliai išliekamąją fotografijų vertę.Apjungėte du savo verslus, nes kirpykloje turite ir vaikų fotostudiją. Kaip manote, ką vaikai labiau mėgsta daryti - kirptis ar fotografuotis?

Labiausiai vaikai mėgsta išdykauti (juokiasi).

Kada susidomėjote fotografija ir kaip tai išsivystė į aktyvią veiklą?

Vestuvių ritualas man iki šiol giliai sakralus, jaudinantis, paslaptingas virsmas. Kas kartą jaučiuosi palaiminta, kai dalyvauju ir įamžinu kadrus ateinančioms kartoms. Kai supratau, kad fotografija daro mane dar laimingesne, nebepaleidau šios minties ir įsileidau ją į savo gyvenimą.

Daugiau apie Viktorijos šeimos įkurtą vaikų kirpyklą "Čik Čik" galite sužinoti čia.

Visos V.Kuhlins darytos fotografijos - jos feisbuko paskyroje.

MIESTE.lt nuotraukų galerijoje - Viktorijos Kuhlins fotografijos.