Perdainavo Stasio Povilaičio hitą: jis tikrai norėtų, kad ši daina nebūtų užmiršta - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-03 13:38 Vilmanto Morkvėno nuotr.

Perdainavo Stasio Povilaičio hitą: jis tikrai norėtų, kad ši daina nebūtų užmiršta

Grupė DAR artėjant Motinos dienai pristato perdainuotą Stasio Povilaičio hitą „Senelė mūsų jauna“. Šį kūrinį atlikėjai pasirinko neatsitiktinai, poreikis jį perdainuoti buvo padiktuotas gerbėjų. Be to, DAR lyderis Arvydas Martinėnas-Vudis prieš daugybę metų autoįvykio metu yra netekęs savo tėvo, todėl, kaip pats sakė, su Motinos diena savo senelę sveikina būtent jis kartu su broliais ir tikino, kad pirmąjį gegužęs sekmadienį pasveikinti svarbu ne tik mamas.

„Poreikį perdainuoti šį visiems gerai žinoma Stasio Povilaičio kūrinį padiktavo mūsų gerbėjai. Per savo koncertą šią dainą esame traukę kartu su publika, o tuomet ir pasigirdo prašymai perdainuoti ją. O artėjant Motinos dienai atsirado ir puiki proga ją pristatyti“, - pasakojo DAR narė Jovita.

Prodiuseris ir atlikėjas A. Martinėnas-Vudis prisiminė puikiai sutardavęs su S. Povilaičiu. Anot jo, scenos legenda grupę DAR labai mėgo, todėl šios „misijos“ grupės nariai ėmėsi labai drąsiai.

„Labai jį gerbiame. Yra tekę kartu dainuoti bendruose koncertuose ir mes jį labai gerbiame. Manau, Stasys norėtų, kad ši daina nebūtų užmiršta“, - kalbėjo A. Martinėnas-Vudis.

Praėjusiais metais DAR taip pat pristatė naują kūrinį, skirtą Motinos dienai. Paklaustas, kodėl mano, kad svarbu tokia proga gerbėjams pasiūlyti naujų dainų, atlikėjas tikno, kad mama – svarbiausias žmogus visų žmonių gyvenime. Šįkart Vudis tikina, kad kūriniu taip pat nori priminti, jog senelės – taip pat mamos ir jas būtina pasveikinti šia proga taip pat.

„Mano tėtis yra žuvęs autoįvykio metu, todėl mūsų šeimoje močiutę sveikiname mes, anūkai. Močiutė vis tiek yra mama ir ją būtina pasveikinti“, - pasakojo A. Martinėnas-Vudis.

„Senelė mūsų jauna“ - ne pirmas S. Povilaičio hitas, kurį perdainuoja grupė DAR. Prieš keletą metų atlikėjai yra perdainavę maestro kūrinį „Sudeginti tiltai“ bei „Kristina“.

„Sudegintus tiltus“ esame atlikę muzikiniame TV projekte „Lietuvos muzikos legendos“. S. Povilaitis tuomet buvo šio šou komisijos narys, o mes pristatėme savo „Sudegintų tiltų“ versiją. Povilaitis mums skyrė 10-ies balų įvertinimą ir pasakė, kad ši dainos versija privalo gyvuoti. Tai mus tik dar labiau įkvėpė puoselėti lietuvišką estradą. Mūsų grupės muzikinė kryptis ir yra tokia, kad ieškome dainų iš senų archyvų ir bandome jas prikelti naujam gyvenimui. Dainų, kurias girdėdavome vaikystėje, kurių klausėsi mūsų tėvai“, - kalbėjo A. Grudinskis-Grūdas.

Prodiuseris įsitikinęs, kad šiandien dainuoti lietuviškai yra svarbu kaip niekada anksčiau. Anot jo, daugybė mūsų šalies atlikėjų stengiasi dainuoti angliškai, todėl grupei DAR norisi kūrinius atlikti gimtąja kalba.

„Norime, kad lietuviai nepamirštų dainuoti lietuviškai“, - sakė A. Martinėnas-Vudis.

DAR - „Senelė mūsų jauna“: