Žalgirio rungtynių išvakarėse neįtikėtinas pažadas nuo SPA centro - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-26 09:59 Robertino Valiulio nuotr.

Žalgirio rungtynių išvakarėse neįtikėtinas pažadas nuo SPA centro

Prieš ketvirtadienio „Žalgirio“ ir „Olympiacos“ rungtynes, palaikymą žalgiriečiams panoro išreikšti ir Kaune esantis SPA centras „East Island“, kuris pažadėjo pergalės atveju visą mėnesį žalgiriečiams suteikti neribotą apsilankymų skaičių SPA centre.

East Island SPA centro komunikacijos vadovė Gintarė Umantaitė prisipažįsta, kad mintis kilo spontaniškai aptariant vakar praėjusias rungtynes, o tam didžiausią įtaką padarė Axelio Toupane‘o tritaškis.

„Mūsų ofiso rytiniai ritualai prasideda būtent nuo varžybų aptarimo, mat ne vienas pas mus yra tikras krepšinio sirgalis. Lietuvos krepšinio lygos aptarimai būna kiek aštresni, nes išsiskiria palaikomosios pusės, tačiau kalbant apie Eurolygą, tai be abejonės visi vieningai palaikome Žalgirį. Kadangi patys rytoj vyksime į Kauną palaikyti žalgiriečių gyvai, pagalvojome, kaip dar galėtumėm prisidėti prie jų palaikymo?

Tiesa, pirminė mintis buvo ta, jog Axeliui Toupane‘ui už tokius tritaškius, kaip vakar, suteiksime nemokamus masažus, mat žalgiriečiui mūsų SPA jau yra pažįstamas. Tačiau pradėjome diskutuoti, kad norėtumėme padėkoti ir visai komandai. Todėl nusprendėme, kad visgi nepriklausomai nuo to, kaip baigsis rytdienos rungtynės, visą mėnesį žalgiriečiai mūsų SPA centruose galės masažuotis nemokamai ir neribotai. Tikimės taip prisidėti prie dar geresnės jų savijautos ateinančioms svarbioms rungtynėms ir padėkoti už įdėtas pastangas viso turnyro metu bei suteiktas geras emocijas sirgaliams“, - sako SPA centro komunikacijos vadovė.