Santykių drama tęsiasi: "Baigėsi pinigai - M. Katunskytė pabėgo" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
KARŠTA NAUJIENA
2017-01-10 09:49

Santykių drama tęsiasi: "Baigėsi pinigai - M. Katunskytė pabėgo"

Meilės trikampio ir išdavysčių drama tęsiasi. Tomas Bagdonavičius visai pasiklydo tarp dviejų Monikų. Pasak jo buvosios žmonos Monicos Wangombe, estrados žvaigždė Monika Katunskytė susikrovė daiktus ir paliko Tomą. Moteris tvirtina, kad šis prašosi priimamas atgal, nori taikytis. Primename, kad visa istorija prasidėjo nuo to, kad Londone įsikūrusi ir gyvenanti moteris apskundė Lietuvos atlikėją Moniką Katunskytę nuviliojus jos vyrą, su kuriuo iki tol laimingai kūrė šeimyninį gyvenimą.

"Kiek girdėjau tai jo mylimoji paliko mano buvusį vyrą ir susikrovusi lagaminus parlėkė atgal į Lietuvą. Manau, jog baigėsi pinigai, jis jai nieko daugiau negalėjo pasiūlyti ir Monika išvyko", - MIESTE.lt pasakojo Monica.

M. Wangombe pasakojo, kad Tomas prašo jos atleidimo ir nori kurti ateitį drauge, tačiau ji jaučiasi per daug įskaudinta, kad galėtų kažkaip reaguoti į tokius vyro prašymus. Monica MIESTE.lt atviravo, kad stengsis žūtbūt išlikti stipri ir neleis jausmams imti višaus.

Susisiekus su Tomu Bagdonavičiumi šis faktą, kad drauge su Monika Katunskyte jau nebegyvena, patvirtino: "Taip, tai tiesa. Kiek girdėjau, dabar ji Lietuvoje. Jokių ryšių nepalaikome. Kaip susipykome? Išsiskyrė mūsų interesai. Visos šventės baigėsi taip, kad mudu turėjome koncertuoti, o ji linksminosi su mano draugais. Į koncertą vykau vienas. Na, ji įdomiai dėlioja prioritetus..." T. Bagdonavičius Sakė, kad kartu jie pragyveno keletą mėnesių. To užteko, kad susikirstų interesai ir išsiskirtų jų keliai. Vyras sakė apie susitaikymą net negalvojantis, tačiau nesutiko su buvusiosios teiginiu, jog M. Katunskytė jį paliko dėl to, kad baigėsi pinigai. "Ne, niekas nesibaigė", - nukirto Tomas.

Tomas atviravo, kad neatmeta galimybės grįžti pas buvusiąją: "Būna juk gyvenime taip, kad poros skiriasi, o po to ir vėl taikosi?"Tačiau buvusioji buvo visai kitokios nuomonės: "Jis mane labai įskaudino, būsiu stipri. Taip, žinau, kad verkia, kad nori sugrįžti, bet..." 

Kaip viskas susiklostys toliau, kol kas nėra aišku, nes anksčiau M. Wangombe yra sakiusi: "Jei atvirai - mylėjau jį. Kartu aplankėme penkias šalis. Buvome ir mano gimtinėje. Supažindinau jį su savo šeima... Tėtis - palaimino, linkėjo sėkmės. Skaudu, kad viskas taip susiklostė." Poros šeimos pažįstamos ir ne tik Monicos tėvai, tačiau ir Tomo šeima trokšta jųdviejų susitaikymo.

DAUGIAU APIE ŠIOS POROS DRAMĄ SKAITYKITE: M. KATUNSKYTĖ NUVILIOJO SVETIMĄ VYRĄ: "JOS NUOGOS FOTO RADAU DAR PRIEŠ NĖŠTUMO TESTĄ..."