Naujoje „Husarų“ dainoje – meilės istorija, o planuose – naujas rekordas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-02-09 14:17

Naujoje „Husarų“ dainoje – meilės istorija, o planuose – naujas rekordas

Bene gražiausios dainos gimsta iš tikrų istorijų, nutikusių kiekvienam iš mūsų. Neseniai tuo įsitikino ir grupės „Husarai“ nariai Tomas Sinkevičius bei Rimtautas Balevičius. Ne vienerius metus scenoje esantys atlikėjai pristato naują dainą „Apie mus“, kurioje yra vieno iš narių meilės istorija.

„Rimtauto patirtis sugulė į naujausią mūsų kūrinį. Ne veltui yra sakoma, kad tikriausios dainos yra tos, kuriose yra daug tiesos. Taigi, papasakojęs savo meilės paieškų istoriją man, kolega dar nežinojo, jog viskas nuguls popieriaus lape, vėliau bus įdainuota studijoje ir paskleista visiems mūsų gerbėjams“, – sakė dainai žodžius parašęs T.Sinkevičius.

Pagrindinė kūrinio tema daug kam bus pažįstama. Tai daina apie meilės paieškas. Varginančias, sunkias ir kartais net varančias neviltį. „Apdainuojame istoriją apie tai, kad kartais ieškome tos pačios geriausios antrosios pusės po skirtingus miestus ar net šalis, o ji mūsų laukia visiškai šalia. Taip nutiko ir mūsų Rimtautui, tad jo istorija buvo paimta kaip pavyzdys ir apdainuota“, – teigė kūrinio teksto autorius.

Tai jau ne pirmas „Husarų“ kūrinys apie meilę. Ši tema yra kone pagrindinė atlikėjų repertuare. „Galima sakyti ką norime, bėgti nuo meilės temos, tačiau toli nepabėgsime. Turbūt pusė pasaulio dainų yra apie šį nuostabų jausmą ir niekada ši tendencija nepasikeis. Žinau, kad mūsų klausytojai mėgsta tokius kūrinius, tad duodame jiems tai, ko geidžia“, – sakė R.Balevičius, kuris naujajai dainai sukūrė melodiją.

Pernai savo koncertų skaičiaus rekordą pagerinę „Husarai“ ir šįmet ketina apkeliauti Lietuvą ne po vieną kartą ir surengti šimtus koncertų visiems šalies gyventojams. „Pernai koncertuodavome kiekvieną savaitę. Vidutiniškai surengdavome nuo 5 iki 10 pasirodymų per 7 dienas. Šiais metais tempo nemažinsime, o galbūt net ir dar kartą pagerinsime savo pačių pasiektą rekordą. Gera jaustis reikalingiems ir mylimiems“, – progą padėkoti gerbėjams rado „Husarų“ nariai.


Naujausią dainą galite išgirsti čia:

 

 

 

Karšti pasiūlymai