Ant "Keulė Rūkė" sienos - naujas skandalingas piešinys - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-01 16:38 "Keulė Rūkė" nuotr.

Ant "Keulė Rūkė" sienos - naujas skandalingas piešinys

"The party is over" - toks užrašas piešinyje papuošė šalia išskirtiniais marketingo ir meniniais sprendimais pagarsėjusios užkandinės "Keulė Rūkė" sieną. Lietuvą dėl kito piešinio, kuriame pavaizduoti besibučiuojantys Vladimiras Putinas ir Donaldas Trumpas, garsinantys lietuviai ir vėl atkreipė dėmesį į nūdienos aktualijas.

Šiandien Lietuvos respublikos Seime buvo svarstomi alkoholio vartojimo bei reklamos įstatymai, po kurių paaiškėjo, kad labiau griežtinamas jų vartojimas. Alkoholį galės vartoti tik 20 metų sulaukę asmenys, uždrausta bet kokia jo reklama.

Simboliška, kad būtent šiandien popiet prie "Keulė Rūkė" užkandinės atsirado naujasis piešinys, kuris, tikėtina, taps traukos centru. Jame įamžinti labiausiai prieš alkoholio vartojimą pasisakantys politikai - Ramūnas Karbauskis, Agnė Širinskienė ir Aurelijus Veryga.

Vienas iš užkandinės įkūrėjų Dominykas Čečkauskas išvakarėse socialinio tinklalapio paskyroje kaip tik teiravosi, ar kažkas gali turmpam paskolinti dažų purškimo prietaisą, o šiandien brūkštelėjo:

"Bandom įrodyt, kad nesame vienos dainos grupė. Šiaip tai liūdna, kai pagalvoji. Pagerbkite mus ašarėlių lietumi", - rašė Dominykas.