Milita Daikerytė siūlo vienintelę Lietuvoje namų sporto programėlę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-01-02 11:08 MonacoFit.com nuotr.

Milita Daikerytė siūlo vienintelę Lietuvoje namų sporto programėlę

Šiandien viena labiausiai žinomų grožio srities atstovių ir kūno rengybos entuziastė Milita Daikerytė savo socialiniuose tinkluose paskelbė, kad nutarė pasukti ir sporto industrijos link ir toliau Lietuvoje pristatys namų sporto programėlę MonacoFit.com. Tai yra vienintelė tokio pobūdžio programėlė Lietuvoje. 

Programėlę MonacoFit.com sukurti įkvėpė tyrimas, kuriuo nustatyta, kad 95 % vyrų ir 97 % moterų sporto salėje nepasiekia savo tikslo – nelieknėja. 

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad pinigai ir laikas dažniausiai trukdo palaikyti formą.

Milita dar visai neseniai turėjo nemenką iššukį kovojant su svorio pasikeitimais. Įtemptas laikotarpis padarė įtaką jos svoriui ir per du menesius mergina priaugo keturioliką kilogramų. Ji nesijautė savimi ir pradėjusi ieškoti būdų kaip sugrįžti į savo įprastinį svorį ji suprato, kad pirmasis veiksmingas žingsnis buvo namų gamybos maistas.

„Nerimą kelia tai, kad Lietuvoje 54% suaugusiųjų turi antsvorio”. Aš nenoriu, kad Lietuva ir toliau būtų viena iš nesveikiausiai gyvenančių Europos šalių.“, – komentuoja Milita. 
Savo pavyzdžiu Milita socialiniuose tinkluose įkvėpė daugiau kaip 128 tūkstančius žmonių ir dabar, kartu su tarptautine sporto trenere ir modeliu, programėlės MonacoFit.com bendraautore Paula Freeman, dalysis savo patirtimi ir žiniomis apie sportavimą ir mitybą, ir stengsis padėti kiekvienam pasiekti sveiką ir gražią figūrą neišeinant iš namų.

„Ne kiekvienas turi galimybę lankytis treniruoklių salėje, samdyti asmeninį trenerį ir mokėti mitybos specialistui už asmeninį mitybos planą. Su MonacoFit.com planuojame gražią figūrą padaryti prieinamą kiekvienam, o ne tik galintiems sau tai leisti. Mes sportuosime ir valgysime namuose, ir greitai pasieksime rezultatus, kurie įkvėps mus pačius ir kitus. Profesionalaus mitybos specialisto sudarytas valgiaraštis ir efektyvios sportinės mankštos su profesionaliu treneriu prieinami kiekvienam“, – savo kvietimą komentuoja Milita Daikerytė.

 

Karšti pasiūlymai