Apnuoginame naują L.Lapkauskaitės projektą - "Mergaitės iš Majamio" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-31 09:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Apnuoginame naują L.Lapkauskaitės projektą - "Mergaitės iš Majamio"

Neseniai pasirodžiusi daina „Aš nenorėjau tiek daug“ prikaustė dėmesį – ją atliekančios keturios merginos slėpė veidus. Pasirodo, taip elgtis jas paskatino ypatinga priežastis – noras, kad žmonės pirmiausia išgirstų balsus ir įsiklausytų. Tačiau dabar MIESTE.lt dalijasi išskirtiniu interviu su Laimos Lapkauskaitės suburta nauja merginų popgrupe.

Merginos, trumpai prisistatykite. Kas esate ir nuo kelerių metų dainuojate?

Esu Gabija, dainuoju nuo ketverių.

Esu Karina, man 15-a, dainuoju nuo penkerių metų.

Esu Augustė, man yra 17 metų. Rugsėjį suėjo 14 metų, kaip dainuoju scenoje. Viskas prasidėjo atėjus į popchorą „Olialia“. Tėvai atvedė, nes buvau hiperaktyvi (juokiasi).

Esu Aira ir dainuoju nuo septynerių metų.

Koks jausmas būti scenoje?

Gabija: Scenoje aš atsipalaiduoju, nes už jos ribų esu kiek nedrąsi, susikausčiusi. Kai dainuoju, jaučiuosi ypatingai. Būdama ten atiduodu visą save.

Karina: Anksčiau būdavo nedrąsu, bet jau įpratau. Scenoje aš galiu išreikšti save.

Augustė: Scenoje esu kiek kitokia negu gyvenime – pamirštu viską ir gyvenu šia akimirka.

Aira: Kai dainuoju scenoje, užplūsta pačios geriausios emocijos. O kai pamatai, kad žmonės tau šypsosi, ploja, norisi judėti toliau.

Atskleiskite, kas esate pagal Zodiako ženklą.

Gabija: Svarstyklės.

Karina: Liūtas.

Augustė: Svarstyklės.

Aira: Jautis.

O kokia mėgstamiausia daina?

Gabija: Vienos išskirti negaliu. Nors daugiausia klausausi popmuzikos, viskas priklauso nuo nuotaikos. Kartais mėgstu paklausyti lyrinių dainų.

Karina: Sunku išskirti, nes viskas priklauso nuo nuotaikos. Šiuo metu į galvą šauna tik viena daina – Edo Sheerano „Perfect“.

Augustė: Pastaruoju metu daugiausia klausausi Dua Lipos „New Rules“. Tačiau viena iš gražiausių dainų man – „Dancing On My Own“.

Aira: Man patinka įvairaus stiliaus muzika, o gražiausia ta, kuri priverčia susimąstyti. Ypač patiko Samo Smitho daina „Stay With Me“.

Į kokius dainininkus lygiuojatės?

Gabija: Mėgstu merginų grupę „Little Mix“ – jos žavi tiek dainų atlikimu, tiek judesiais.

Karina: Aš labiausiai lygiuojuosi į S.Smithą. Mane žavi jo sugebėjimas pajausti dainas, sukelti emocijas. Ir labai gražus balso tembras.

Augustė: Kaip grupė bandome lygiuotis į „Little Mix“, o šiaip mane irgi labai žavi S.Smithas. Iš lietuvių atlikėjų – ypatingas Jazzu balso tembras.

Aira: Man asmeniškai labai patinka Meghan Trainor. Nors ji nėra standartinio grožio, tai  jai nesutrukdė sužavėti žmonių.

Prisiminkite įsimintiniausią gyvenimo įvykį..

Gabija: Visi įvykiai, patirti su geriausiais draugais, yra kuo nors ypatingi. Vieno išskirti negalėčiau (šypsosi).

Karina: Manau, ta diena, kai pirmąkart pasirodėme scenoje kaip grupė (šypsosi).

Augustė: Man įsimintiniausios kelionės. Su drauge turime tradiciją kiekvieną vasarą keliauti po Europą. O pats pagrindinis, kuris susijęs tik su manimi, – šuolis parašiutu. Nežinau kodėl, bet labai įstrigo.

Aira: Kai dainavau scenoje ir buvo puiki publika. Kaip tik vedžiau koncertą ir būtent tądien nejaučiau jokios baimės. Žmonės mane tiesiog suprato. Grįžusi namo norėjau vėl dainuoti (šypsosi).

Laima, esate naujos grupės sumanytoja. Kaip nusprendėte ją įkurti?

Viskas vyksta savaime, nesistengiau nieko kurti. Būna, kad vaikai dainuoja ir užauga. Ir būna, kad pasilieka tie tikrieji, kurie stipraus charakterio. Aš pajaučiu, kada žmogus turi tą žvaigždiškumą. O jei matau, kad manimi abejojama, nepasitikima, tai tiesiog nieko neišeina. Šios mergaitės yra labai geri žmonės ir labai nori to, ką daro. Svarbiausia, kad jos pasitiki manimi. Tai yra mano variklis. Šiaip nieko specialiai nedarome, nes viskas, kas geriausia, pavyksta savaime.

Papasakokite apie sumanymą slėpti merginų veidus.

Tiesiog norėjome vieną dainą išleisti kiek paslaptingiau ir įdomiau. O dabar neketiname slėptis (šypsosi).

Kuo „Mergaitės iš Majamio“ skirsis nuo kitų Lietuvos popmuzikos grupių?

Pirmiausia šios merginos yra kuklios. Ir dar: jos išsiskiria natūralumu, tai, manau, dabar aktualu. Jokia mano grupės narė nesididins ir nesimažins tam tikrų kūno vietų. Stengsimės naudotis ne skandalais, o daugiabalsiu dainavimu, nes tai mūsų grupėje yra geriausia. Norime atskleisti vokalinius sugebėjimus.