Vėžį įveikusio Eugenijaus Ostapenko interviu: "Dėmesys vargina- kartais norisi būti nepastebėtam" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-03 14:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Vėžį įveikusio Eugenijaus Ostapenko interviu: "Dėmesys vargina- kartais norisi būti nepastebėtam"

MIESTE.lt skaitytojams - išsamus interviu su vėžį įveikusiu atlikėju Eugenijumi Ostapenko. Dainininkas dalijosi mintimis apie varginantį gerbėjų dėmesį bei koncertų įkainius.

Eugenijau, neseniai įveikėte be galo sunkią ligą. Kaip dabar jaučiatės?

Jaučiuosi labai gerai. Tiesa, man labai keista, jog vis dar yra žmonių, kurie netiki, jog aš sirgau. Skaičiau įvairiausių piktų komentarų apie tai - žmonės kritikuoja, jog ligą išsigalvojau dėl didesnio gerbėjų dėmesio. Aš juk net chirurgų išduotas pažymas viešinau, kaip aš galėjau būti išsigalvojęs! 

Socialinėje "Facebook" paskyroje talpinate daugybę maisto fotografijų. Gal tai naujasis Jūsų hobi?

Gaminti mėgau visą laiką. Kuomet sirgau, viską gaminau garuose, o dabar jau galiu skanauti ir keptą maistą. Valgau viską, ką tik noriu.

Ar nebijote, jog dėl nesveiko maisto ir alkoholio vartojimo gali pablogėti sveikata?

Ne, nebijau. Kodėl aš negaliu vakare išgerti lengvo 5 - ių laipsnių alaus su gera užkanda? Viskas galima - proto ribose.

E.Ostapenko socialinėje "Facebook" paskyroje dalijasi mėgiamos užkandos fotografijomis (asmeninio archyvo nuotr.)

Ar turite daug koncertų pasiūlymų?

Šiais laikais jų niekas daug neturi, tačiau mano telefonas netyla - nepažįstamiems numeriams, žinoma, nekeliu. Pasirodymų klausimais reikia susisiekti su mano vadybininke. Iš tiesų, gaunu daug žinučių tiek socialiniuose tinkluose, tiek elektroniniu paštu - daug žmonių teiraujasi dėl koncertų kainos. Daug kam būna per brangu - mano 20 - ies kūrinių programos atlikimas kainuoja 500 eurų. Tai nėra mažai, tačiau juk visos kainos dabar kyla.

Kur bus Jūsų artmiausias pasirodymas?

Greitai koncertuosiu Marijampolėje, gimtadienyje. Visada važiuoju su savo garso režisieriumi ir profesionalia aparatūra. Vadybininkė nemoka filmuoti išmaniuoju telefonu, tad ne visada pavyksta įamžinti pasirodymus.

Ar dažnai susiduriate su gerbėjais?

Nuolatos. Buvome su draugais prie jūros - neįmanoma buvo praeiti pro J.Basanavičiaus gatvę. Visi žmonės norėjo su manimi nusifotografuoti. Jaučiausi it "citrina išspaustas", pavargęs... Klaipėdoje neinu į šalia esantį prekybos centrą "BIG" dėl tos pačios priežasties - per daug dėmesio. Lankausi privačioje parduotuvėlėje. Eidamas gatvėje irgi neretai sulaukiu prašymo nusifotograuoti. Dėmesys iš vienos pusės smagu, tačiau, kai tai liečia asmeninį gyvenimą, kartais norisi būti nepastebėtam.

Atlikėjo nuotrauka iš viešnagės Palangoje (asmeninio archyvo nuotr.)

MIESTE.lt primena, jog alkoholio vartojimas yra žalingas sveikatai.