Katažina ir Božena – geriausios draugės, negalinčios be kefyro - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-16 10:31 Asmeninio archyvo nuotr.

Katažina ir Božena – geriausios draugės, negalinčios be kefyro

Su kompozitoriumi Deivydu Zvonkumi šeimą sukūrusi lenkų kilmės dainininkė Katažina Zvonkuvienė (37) – šilta ir mėgstanti bendrauti. Paklausta, su kuo labiausiai bičiuliaujasi, moteris juokais pareiškė turinti begales draugių, tad vieną sunkiai išskirtų, tačiau kaip bene tikriausią įvardijo Boženą Sokolinską (32). MIESTE.lt pakalbino garsios atlikėjos bičiulę.

Vilniuje gyvenanti Božena taip pat susijusi su muzika – mėgsta dainuoti ir dirba muzikos mokytoja. Paklausta, kiek metų su garsiąja dainininke yra pažįstamos, pašnekovė prasitarė, kad „nei daug, nei mažai – viso labo apie septynerius“.

„Visą laiką aplinkui girdėdavau: Katažina, Katažina... Svarsčiau: kas gi ta Katažina? Visai norėjau susipažinti. O, pasirodo, ji lygiai taip pat svarstė! Jeigu neklystu, buvo mūsų bendros draugės solinis koncertas Filharmonijoje – ten ir susitikome, susipažinome. Tada pagaliau pabendravome akis į akį. Aišku, gaila, kad tądien nepakalbėjome ilgiau, nes abi kažkur skubėjome. Bet juk laikas visagalis – ilgainiui atsirado daugiau progų pabendrauti, artimiau ir geriau susipažinti.

Tad mus suvedė gyvenimas!“ – pažintį su scenos žvaigžde prisiminė Božena.

Ne paslaptis, kad bene visos draugystės patiria išbandymų, bet MIESTE.lt pašnekovė prasitarė, kad jos ir Katažinos ryšys yra ypatingas. Bendravimas šioms moterims – tarsi būdas geriau pažinti save. Katažina ir Božena viena kitą puikiai supranta, panašiai mąsto, todėl nesusiduria su didelėmis bendravimo problemomis. Ne veltui sakoma: „Tikrą draugą gali suprasti iš pusės žodžio.“ B.Sokolinska įsitikinusi, kad ją ir K.Zvonkuvienę ši tiesa gyvenime lydi itin dažnai.

„Su Katažina visada gera ir smagu. Man labai patinka vakare draugiškai susėsti jos balkone, nes ten atsiveria be galo gražus vaizdas, ir gerti... kefyrą!“ – juokėsi Božena.

Nors visuomenėje įprasta matyti drauges geriant kavą arba arbatą, šios damos smagiai juokaudamos laužo nusistovėjusius standartus!

Tokia gražia draugyste labai džiaugiasi Boženos dukra Gabrielė. Pašnekovė prasitarė: jei dukra nepasimato su Katažina ir jos dvynukais ilgiau nei įprastai, ima klausinėti, kada juos aplankys. Ir nors užimtumas kiša koją – draugės kartais nesusitinka tris savaites – Božena pabrėžė, kad „svarbu tiesiog paskambinti ir palinkėti gražios dienos“.

Paklausta apie draugystės tvirtumą, moteris atsakė užtikrintai: „Mūsų draugystė yra tvirta ir patikrinta laiko.“