Kombinezonai ir pižamos: iš Kalėdų senelio maišo - į kiekvienus namus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-01 09:00 KAJAMAZ nuotr.

Kombinezonai ir pižamos: iš Kalėdų senelio maišo - į kiekvienus namus

Rudens ir žiemos pradžioje temperatūra sparčiai mažėja, keičiasi lapai. Norisi gaudyti paskutinius saulės spindulius ir jais džiaugtis. Nors vieni verkia kad baigėsi vasara, kiti jaučia trapumą rudens ore.

Šį sezoną mes visi praleidžiame daugiau laiko namuose su savo artimaisiais, draugais ir šeima.
Kokios yra jūsų mėgstamos pramogos jaukiais rudens ir žiemos vakarais? Žaisti stalo žaidimus, žiūrėti mėgstamas televizijos laidas, skaityti, kurti židinį, jaukiai įsitaisius skaityti popietės romaną su puodeliu garuojančios kakavos? Ar jaučiatės energingi, kurdami receptus, kepdami, ir pasiruošę atostogoms?

Už viso šio šventiško šurmulio -  už lango yra šaltas oras, kurio mes nebijome! Norint, kad šie vakarai taptų dar patogesni, "Kajamaz" pižamos ir kombinezonai jus šildys visą sezoną, o nuo šiol – ir mažuosius. Pristatome vaikų liniją Kajamaz Kidz Lietuva.

Pižamas - kombinezonus galima įsigyti įvairių dydžių, įskaitant vaikiškus dydžius, todėl galite papuošti visą savo šeimą. Tai ideali šventinė dovana – Kalėdų senelio sukurtos su meile Jūsų artimiausiems ir brangiausiems!

Jūsų vaikai bus labai patenkinti miegu savo naujose Kajamaz Kidz pižamose! "Kajamaz Kidz" kombinezonai yra pasiūti iš dvigubos medžiagos ties pėdutėmis, kišenėmis ir gobtuvu. Užsisakę pižamas kiekvienas iš mūsų mažųjų draugų gaus ir po Kalėdinė kojinę dovanų!

Kalėdiniai kombinezonai yra sukurti visai šeimai, kad visas Jūsų šventinis laikotarpis būtų jaukus ir šiltas! "Kajamaz" yra šilčiausia Kalėdų dovana!

"Kajamaz" gaminiai yra pagaminti Lietuvoje, su meile ir dėmesiu kokybei bei detalėms.
Galima įsigyti iš: www.kajamaz.lt
Džiaugsmui, smagumui, šilumai ir geram miegui!

Nuolaida: 10% nuolaida visoms prekėms. Nuolaida pritaikoma, nuolaidos kodo laukelyje suvedus pirmus 7 kortelės brūkšninio kodo skaitmenis. Nuolaidos nesumuojamos.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!