Netradicinė emigranto istorija: pakeitė savo kūną, nors buvo visko - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-10-25 17:28 Asmeninio archyvo nuotr.

Netradicinė emigranto istorija: pakeitė savo kūną, nors buvo visko

MIESTE.lt akiratyje atsidūrė jaunas vaikinas. Tai iš Lietuvos kilęs Vladas Simanel, kuris išvažiavo iš mūsų šalies į Londoną. Iškentęs sunkumus dabar jaunuolis daro tai, ką geriausiai išmano ir kas jam teikia malonumą.

"Nuo paauglystės svajojau gyventi kitaip nei visi žmonės ir norėjau įrodyti pats sau, kad viskas yra įmanoma. Buvau užsispyręs ir nemėgau klausytis patarimų, nes turėjau visai kitokį požiūrį į gyvenimą", - pasakojimą apie save pradeda Vladas.

Vaikinas neslepia: vaikystėje buvo labai lieknas, nuolat sirgdavo. Dėl to V.Simanel sumanė pats pagerinti savo sveikatą. Ne mažesnis užmojis buvo turėti savo verslą. Dabar Vladas gali pasidžiaugti, kad pasiekė ir viena, ir kita.

"Baigęs maitinimo verslo studijas Vilniaus kolegijoje nusprendžiau išvažiuoti į Londoną. Mane nuolat traukė užsienis ir svajonė gyventi kitaip. Jaučiau, kad ta akimirka - geriausias šansas, nors buvau visiškai nepasiruošęs. Pirmieji mėnesiai buvo žiauriausi. Dėl kalbos barjero buvo sunku susirasti darbą ir apskritai adaptuotis prie kitokio gyvenimo.
Tačiau įdėjau daug pastangų, gavau barmeno darbą Jamie Oliverio restorane "Barbecoa". Jaučiausi laimingas, nors tekdavo dirbti po 50-60 valandų į savaitę", - nelengvą pradžią prisimena V.Simanel.

Taip prasidėjo savarankiškas lietuvio gyvenimas Londone. Tačiau Vladas neslepia: jis jautėsi vienišas, nes neturėjo draugų, todėl laisvą laiką išnaudojo planų kūrimui ir sveikatos tobulinimui. "Praėjus šiek tiek laiko atradau save sporte. Kūno rengyba tapo mano gyvenimu. Labai norėjau patobulinti savo figūrą, nes svėriau 61 kilogramą, be to man nuolat skaudėjo galvą", - istoriją apie save tęsia MIESTE.lt pašnekovas.

Tuo metu apie mitybą ir sporto treniruotes V.Simanel nieko nenutuokė. Jaunam vaikinui teko eksperimentuoti ir visko mokytis pačiam. "Tuo metu daug dirbau ir kartais visiškai neturėjau laiko sau, per metus priaugau net 20 kilogramų. Prasidėjo depresija, netekau darbo, teko išsikraustyti iš kambario, kur tuo metu gyvenau. Ačiū kaimynams, kurie padėjo ir priėmė į savo kambarį, ant grindų", - pasakoja emigrantas.

Kai gyvenime pateko į duobę, Vladas nepasimetė. Jis suprato, kad turi veikti čia ir dabar. "Surašiau visas savo svajones ant lapo, pažadėjau pats sau, kad tai yra paskutinis kartas, kai esu neatsakingas už savo veiksmus. Galėjau kaltinti tik save", - mintimis dalijasi lietuvis.

Tada prasidėjo permainų metas, kai vaikinas vėl ėmėsi stotis ant kojų. Susirado  darbą puse etatu ir visą laiką skyrė mokslams. "Pradėjau skaityti knygas, nors anksčiau niekada neskaitydavau. Domėjausi apie mitybą, sportą, svorio metimą. Eksperimentavau su dietomis ir bandžiau įvairius lieknėjimo būdus. Man buvo šokas, kad visą gyvenimą buvau lieknas, o staiga sustambėjau ir sunkiai sekėsi atsikratyti antsvorio. Pasisekė tada, kai supratau, kaip veikia mūsų organizmas. O su antsvoriu dingo ir sveikatos bėdos", - prisipažino Vladas.

Asmeninė sėkmė sporte V.Simanel įkvėpė keisti profesiją. Baigęs asmeninio trenerio ir mitybos kursus, jis siekė padėti kitiems žmonėms.  Vaikiną piktino, kad internete jis apie mitybą ir sportą rado daug netikslios informacijos.

Paklaustas apie savo sėkmės paslaptį siekiant tobulo kūno, Vladas šypteli. "Aš nemėgstu jokių kalorijų skaičiavimų ir mitybos planų. Tai tiesiog neveikia - patikrinau. Iš tikrųjų mesti svorį labai lengva, kai supranti, kaip veikia tavo organizmas ir daro įtaką svorio didėjimui. Esu labiau susikoncentravęs padėti žmonėms suprasti apie tai, kaip reikia valgyti ir kaip pakeisti senus įpročius", - kalba emigrantas.

Šiuo metu Vladas dirba su žmonėmis iš viso pasaulio. Surinkęs geriausią informaciją apie mitybą ir sportą per 5 pastaruosius metus jis sukūrė internetinę 12 savaičių sveikos mitybos įpročių planą. Jį galima rasti svetainėje www.vladsimanel.com.

"Šio plano pagalba žmonės gali gauti informacijos, kaip sveikai maitintis ir numesti svorio neskaičiuojant kalorijų. Kaip pakeisti savo įpročius, kaip kontroliuoti savo porcijos dydį be svarstyklių ir taisyklingai sportuoti. Aš stengiausi šį planą padaryti kuo paprastesnį, kad kiekvienas galėtų pasiekti gerų rezultatų", - apie savo darbą pasakoja Vladas.

Lietuvis neslepia, kad jo klientams sudėtingiausia yra pradėti sveikesnį gyvenimo būdą. "Dėl to savo klientams sukūriau nemokamą elektroninę knygutę, kuri padeda siekti užsibrėžtų tikslų, motyvuoti save, taip pat paaiškina pagrindinius įpročius, darančius įtaką svorio metimui. Šią nemokamą knygutę taip pat galima parsisiųsti iš mano svetainės", - reklamuoja V.Simanel.

Ateityje Vlad taip pat ketina sieti savo gyvenimą su žmonių kūno transformacijomis, vaikinas svajoja kurti laidą apie žmonių išvaizdos pokyčius.

V.Simanel kviečia sekti jį YouTube ir socialiniuose tinklalapiuose: Facebook bei INSTAGRAM.

 

Karšti pasiūlymai