Į teatro sceną žengia dar viena “Urvinė mama” – aktorė Lina Rastokaitė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-20 17:14 Teatro archyvo nuotr.

Į teatro sceną žengia dar viena “Urvinė mama” – aktorė Lina Rastokaitė

Rugsėjo 29 dieną “Legendos klube” Vilniuje ir spalio 4 dieną Girstučio kultūros centre Kaune spektaklio “Urvinė mama” žiūrovai turės galimybę susipažinti su dar viena pašėlusia, energinga bei autoironijos kupina mama – aktore Lina Rastokaite. Motinystės kuriozus šmaikščiai nagrinėjantis monospektaklis, dienos šviesą išvydęs praeitų metų pabaigoje, iki šiol buvo neatsiejamas nuo charizmatiškosios jo aktorės Gintarės Latvėnaitės, tačiau L. Rastokaitė žiūrovams žada dar kitokią, ne mažiau įdomią šeimyninio gyvenimo beprotybės interpretaciją.

“Urvinė mama” – spektaklis, į teatro sceną vienam vakarui perkeliantis chaotišką trijų vaikų mamos buitį ir leidžiantis į ją pažvelgti su pribloškiančiu atvirumu bei ironijos doze. Tai – kiekvienai mamai iki skausmo pažįstamas vidinis monologas, kupinas absurdiškiausių, juokingiausių ir pačių kasdieniškiausių galvosūkių bei istorijų, be kurių tiesiog neįsivaizduojami motinystės džiaugsmai bei vargai. “Urvinė mama” nusimeta tobulos supermamytėskaukę ir tampa moterimi, kurią kiekvienas pažįstame: neįtikėtinai kantria, tačiau visuomet balansuojančia ant šios kantrybės ribos, dievinančia savo vaikus, tačiau kartais taip svajojančia apie nors vieną minutę ramybės, mylinčia savo vyrą, tačiau slapta taip trokštančia vėl pasijausti jauna ir patrauklia. Monospektaklis – betarpiška ir kvatotis verčianti pačios tikriausios mamos išpažintis apie dalykus, kuriuos nutyli motinystės vadovėliai. 

Naująja “Urvine mama” netrukus tapsianti Lina Rastokaitė nekantriai laukia pirmojo susitikimo su žiūrovais ir kviečia spektaklyje apsilankyti ir tuos, kurie jį jau spėjo pamatyti su kolege aktore G. Latvėnaite. L. Rastokaitė neišduoda, kuo jos vaidinama mama bus kitokia, tačiau užsimena, jog ruošdamasi vaidmeniui ji vadovaujasi ne tik savo pačios patirtimi, bet ir daugiavaikių draugų istorijomis. “Stebėdama savo pažįstamus, auginančius tris ar keturis vaikus, matau, kaip jie kartais išeina iš proto, tačiau susitvarko ir vėl į jį sugrįžta”, - juokiasi aktorė, scenoje bandysianti išsiaiškinti, kaip nepamesti galvos beprotiškoje motinystės karuselėje.

Su DAILY CARD kortele šiam spektakliu taikoma 5% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai