Su siaubinga diagnoze susidūrusi A. Gerikienė: "Supratau, kad viskas laikina..." - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-20 11:33 VAIVOS GERVĖS nuotr.

Su siaubinga diagnoze susidūrusi A. Gerikienė: "Supratau, kad viskas laikina..."

"Už artimiausius ir brangius" - toks naujasis Aušrinės Gerikienės, dar žinomos kaip TIKROJI IŠDYKĖLĖ, šūkis. Moteris rengia koncertinę programą ir į savo pasirodymus kviečia visus pasiilgusius gerų emocijų.

"Šioje programoje bus dauguma mano dainų, kurioms tekstus rašiau pati. Po pertraukos daug visko susikaupė ir manau, kad atėjo laikas tai sudėti į dainas. Kadangi per paskutinius kelerius metus turėjau nemažai išgyvenimų dėl sveikatos, kuri šlubavo, manau, tai taip pat turėjo įtakos mano kūrybai, supratau, jog viskas labai laikina", - apie prabėgusius metus MIESTE.lt atviravo Aušrinė.

VAIVOS GERVĖS nuotr.

Moteris pasakojo vis dar turinti be galo daug svajonių ir neįgyvendintų darbų ir norinti save atiduoti gerbėjams. "Jie man patys brangiausi ir artimiausi", - neslėpė Aušrinė.

Moteris MIESTE.lt pasakojo, kad beveik prieš metus gydytojai jos galvoje rado augliuką. Jis Aušrinę beprotiškai išgąsdino. Moterį nuramino gydytojai, kurie po tyrimų pasakė, kad auglys - nepiktybinis. "Susigyvenau su šia žinia, bet prisipažinsiu - buvo sunku. Jau po kurio laiko surangiau savo 45 -ąjį gimtadienį. Sukviečiau draugus bei artimuosius ir kaip reikalas atšventėme", - prisiminimais dalijosi atlikėja.

Prieš kelias dienas su puikia stilistės "Stumbreslook" komandos pagalba A. Gerikienė įsiamžino šventinėje fotosesijoje. Aušrinė kviečia visus į savo artimiausius  koncertus, kurie vyks prieš pat Kalėdas Anglijoje, gruodžio 30d. Kaune "Seni Vartai", o  31d.Palangoje "Pajūrio Žibinte".