Išankstinė DAILY CARD premjera kino centre CINAMON: "GELBĖTOJAI" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-08 16:10 Filmo platintojų nuotr.

Išankstinė DAILY CARD premjera kino centre CINAMON: "GELBĖTOJAI"

Saulėtuose Kalifornijos paplūdimiuose nuolat pilna žmonių, o juos visuomet stebi budrios gelbėtojų akys. Vienai tokių gelbėtojų komandų vadovauja uolus ir itin entuziastingas vyrukas Mičas (aktorius Dwayne‘as Johnson‘as). Į jo komandą kviestiniu gelbėtoju pakviečiamas buvęs olimpietis, itin savimi patenkintas „tuštutis“ Metas (akt. Zac‘as Efron‘as).

Dviejų didžiulių ego susidūrimas, tuo pat metu Metui dar ir bandant „pakabinti“ žavią kolegę Samer (akt. Alexandra Daddario), sukurs begalę juokingų situacijų. Tačiau juokus teks mesti šalin ir pasistengti dirbti kartu, kai paplūdimyje narkotinę operaciją užsuks paslaptinga nusikaltėlė Viktorija (akt. Priyanka Chopra). Žymiojo TV serialo „Gelbėtojai“ gerbėjams paruoštas ir papildomas saldainiukas – epizodiniuose vaidmenyse pasirodo David‘as Hasselhoff‘as ir pati Pamela Anderson.Režisierius: Seth Gordon
Vaidina: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Pamela Anderson, David Hasselhoff, Kelly Rohrbach ir kt.

DAILY CARD IŠANKSTINĖ PREMJERA! Filmo „Gelbėtojai“ bilietas 0.58 € pigiau, o gėrimų ir spragėsių rinkiniams taikoma 20% nuolaida su „Daily Card“ kortele kino centre CINAMON birželio 15 dieną.