J. Miliauskaitė: publika man – kaip šeima – gaudo kiekvieną atodūsį ir kiekvieną mintį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-14 13:34 Gintauto Gelbūdos nuotr.

J. Miliauskaitė: publika man – kaip šeima – gaudo kiekvieną atodūsį ir kiekvieną mintį

30-ąjį jubiliejų scenoje paminėti susibūrusi grupė „Sekmadienis“ su trenksmu priminė apie save gerbėjams, kurie savo numylėtinius specialiame koncerte aplankė Mažeikiuose. Mieste, kuriame ši grupė gimė, jau seniai nebuvo tokio renginio, kokio patys atlikėjai sakė nė negalėję įsivaizduoti. „Įspūdis daug geresnis, nei galėjome tikėtis“, - pasakoja „Sekmadienio“ lyderė Jūratė Miliauskaitė.

„Publika man – kaip šeima – gaudo kiekvieną atodūsį ir kiekvieną mintį, reaguoja į kiekvieną žodį. Tai yra pats nuostabiausias dalykas. Mes, grupės nariai, o ir publika, grįžome į namus. Mintimis ir jausmais tarsi grįžome į jaunystę“, - kalbėjo J. Miliauskaitė ir paaiškino, kad būtent tokias emocijas jai pačiai, likusiems grupės nariams ir publikai kėlė „Sekmadienio“ atlikti praeityje buvę labai garsūs hitai.

Atlikėja sakė buvusi nustebinta, kokie puikūs buvo grupės narių santykiai besiruošiant jubiliejiniam renginiui ir jo metu. Mat dar tuomet, kaip pasakojo J. Miliauskaitė, kai drauge leisdavosi į gastroles, kartais trukdavusias ir daugiau nei 20 dienų, kartais vieni kitiems nepagailėdavo ir aštresnių žodžių, ir kritikos.

„Mes susirinkome ne tam, kad atgaivintume grupę. Susirinkome jubiliejaus paminėjimui. Mes susiėjome jau pasikrovę gyvenimiškos patirties, naujų įgūdžių, sugrįžome į tą pačią „Sekmadienio“ muziką daug brandesni, pasiruošę, atlikę namų darbus ir svarbiausia, su didele pagarba vienas kitam. Tai labai geras jausmas“, - pasakojo J. Miliauskaitė.

„Sekmadienio“ lyderė taip pat pasakojo, kad jai buvo staigmena, kiek gerbėjų šiandien vis dar turi grupė. Tai atlikėjams kėlė daug gerų emocijų, o po jubiliejaus jau svarstoma, ar nebūtų verta surengti ir turo po keletą didžiųjų Lietuvos miestų.

„Galbūt ne arenose, tačiau didžiųjų miestų salėse pasirodyti tikrai svarstome. Be abejo, kol kas aiškaus sprendimo neturime, kol kas tai tik idėja, tačiau visko gali būti, kad leisimės į turą. Noro tikrai turime“, - intrigavo J. Miliauskaitė.

Atlikėja sakė besidžiaugianti ir tuo, kad grupėje – dvi savarankiškos vokalistės. Ji ir Asta Pilypaitė. Abi atlikėjos skirtingos ir savarankiškos, kaip pasakojo grupės lyderė, juodvi scenoje nekonkuruoja. Tai, anot J. Miliauskaitės, grupės pranašumas, mat kitos tokios grupės, kurioje būtų dvi savarankiškos atlikėjos – Lietuvoje nėra.

„Daugeliui buvo įprasta mane matyti su bosine gitara scenoje, tačiau šįkart rankose jos neturėjau. Toks buvo muzikantų sprendimas. Jei vis dėlto nuspręsime leistis į turą, manau, gerbėjai mane išvys su gitara“, - kalbėjo J. Miliauskaitė.

Paklausta apie gerbėjų dovanas, atlikėja sakė, kad svarbiausia ir jai, ir grupės nariams - dėmesys, tačiau koncerto metu  grupės nariai sulaukė ir glėbių gėlių, ir miesto savivaldybės atstovų dovanų.

Tiesa, „Sekmadienio“ jubiliejinį koncertą įamžino LRT televizija. Norintieji jį išvysti, tą padaryti galės šv. Kalėdų laikotarpiu.

Jubiliejaus scenoje akimirkos – nuotraukų galerijoje: