Premjera: Jurijus Veklenko pristato dainą, įkvėptą praeities klaidų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-16 10:46 FOTOGENIJAI nuotr.

Premjera: Jurijus Veklenko pristato dainą, įkvėptą praeities klaidų

Dainininko Jurijaus Veklenko scenos naujoku pavadinti negalima – jis žinomas ne tik kaip vaikinų grupės „Rolikai“ narys, bet ir yra du kartus dalyvavęs tarptautiniame „Eurovizijojos“ konkurse, kuriame buvo Lietuvos atstovų pritariantysis vokalistas. Tačiau dabar vaikinas savo gyvenime pradeda naują etapą, kurio pagrindinis tikslas – solinė atlikėjo karjera. Šiandien atlikėjas pristato savo debiutinį kūrinį „Leiski man“, kuris – tik įžanga į tolimesnius darbus.

Šiuo metu Jurijus Veklenko vos spėja suktis savo kasdieniniuose darbuose ir suderinti dalyvavimą televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“, kuriame savo talentą išbando kartu su modeliu Gabriele Martirasionaite bei pirmųjų solinių dainų įrašymo darbus.

Jurijus Veklenko neslepia jaudulio ir vilčių, kad būtent šiame karjeros etape pavys surasti savo klausytojus: „Taip, tai pirmoji mano daina, kurią pristatydamas aš pirmą kartą galiu sakyti, kad tai mano daina. Pats ja labai tikiu ir į ją sudėjau daug jausmų, todėl belieka tikėti – ją supras ir mano klausytojai“

Kūrinio „Leiski man“ stilistika, pasak atlikėjo Jurijaus turėtų tapti jo keliu tolesnėje kūryboje.

„Toliau kursiu ir įrašinėsiu panašaus stiliaus dainas, manau, kad per ilga laiką pagaliau atradau skambesį, kuris man tinka ir patinka“, - teigia vaikinas.

Kalbėdamas apie dainos reikšmę, Jurijus neslepia, kad jos kūryba paremta skaudžiais asmeniniais išgyvenimais.

„Tekstas labai asmeniškas ir trauktas ne iš dangaus, o iš praeities klaidų ir ką leidau su savim daryti. Rašydamas tekstą galvojau taip : kaip aš norėčiau bent vieną kartą būti kitoje barikadų pusėje ir būti tas, kuris daužo, o ne tą kuriam sudaužo širdį“

Jurijus Veklenko - „Leiski man“: