Indrė Stonkuvienė: nemėgstu žodžio „žvaigždė“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-04 10:00 LNK nuotr.

Indrė Stonkuvienė: nemėgstu žodžio „žvaigždė“

Aktorė, TV laidų vedėja, internetinių vaizdelių kūrėja (daugeliui žinomų kaip #MoterųPasaulyje), aktoriaus Manto Stonkaus žmona, dviejų vaikų motina ir dar daug  apibūdinimų, kurie tinka vienam žmogui – I. Stonkuvienei (31). Daugeliui kyla klausimas: kaip ši žavi moteris viską spėja? Indrė teigia, kad reikia planuoti laiką ir kiekvieną laisvą akimirką praleisti su šeima.

Dabar esate populiarumo viršūnėje. Ar save laikote žvaigžde?

 

Iš tikrųjų nemėgstu žodžio „žvaigždė“. Tiesiog džiaugiuosi šiuo laikotarpiu. Smagu, kad dešimties metų darbas duoda rezultatų.

 

Kaip atrodo Jūsų laisvalaikis?

Kadangi labai retai būname kartu visa šeima, tą laiką stengiamės išnaudoti kuo produktyviau.

Kai skubate į renginius, į darbą, kas prižiūri vaikus?

Darbo metu abu vaikučiai eina į darželį, o šiaip turiu nuostabią auklytę ir nuostabią močiutę.

Gal vaikuose pastebite būdo bruožų, kurie būdingi Jums arba Jūsų vyrui Mantui?

Cecilija yra mažoji mano kopija. Visiškai (šypsosi). Iš manęs ji perėmė kalbėjimo manieras, charakterio bruožus,  gestikuliaciją –  iš tikrųjų  labai panaši į mane. O Pranciškus – mielas mamytės berniukas. Vieną akimirką jis gali supykti, o kitą jau sako, kaip mane myli, ir žiūri į mane tamsiomis gražiomis akimis. Iš esmės abudu vaikai yra mano ir Manto kratinys. Nors kartais Cecilija nutildo mane su vyru ir subara: „Nu, mama, tyliau!“ arba „Nu, mamaaa!“ (Juokiasi.)

Atskleiskite, kaip kilo idėja įkurti #MoterųPasaulyje.

Gimus Pranciškui buvau labai sutrikusi ir jaučiau, kad negaliu tiesiog sėdėti namuose. Tai ne man. Iš tikrųjų lenkiu galvą prieš tas moteris, kurios pasišvenčia motinystei.  O #MoterųPasaulyje buvo mano vidinės būsenos kratinys. Kai žiūri televizorių, matai, kad žmonės ten gražūs, atrodo, kad  jiems nieko neskauda, jie nebūna liūdni ir jų vaikai atrodo tvarkingesni, švaresni. Vaikai gali nešioti baltus drabužius ir neišsipurvinti, o tavo vaikas išėjęs tai pargriūva, tai jį išberia. Šiuo projektu norėjau įrodyti, kad man, kaip ir kiekvienai moteriai, mamai, būna sunku, tačiau aš pasirinkau galimybę iš to pasijuokti. Būna juk ir sunkių momentų, būna, kad tikrai liūdžiu, bet geriausia į viską žiūrėti pro juoko prizmę. Prieš gimstant vaikams jau buvau pastebėjusi, kad man patinka kameros, projektai, todėl nusprendžiau nufilmuoti ir savo kasdienybę. Džiaugiuosi, kad #MoterųPasaulyje dabar tapo prekių ženklu.

Kaip saugote kūno linijas? Gal laikotės ypatingų dietų, o gal, atvirkščiai, esate prieš visa tai?

Esu moteriško sudėjimo ir neturiu ypatingų kūno linijų. Bėgant metams, aišku, bandau prisižiūrėti, bet iš esmės susitaikiau su savo figūra. Nesu modelis. Manau, graži moteris ta, kuri dirba mėgstamą darbą, užsiima mėgstama veikla ir spinduliuoja gerą energiją. Sau esu gražesnė būdama 30-ies, būdama tokia, kokia esu. Visos moterys ir yra žavios tuo, kad nėra vienodos. Neprivalome turėti tobulų kūno linijų. Beje, aš labai palaikau individualumą, tik reikia mokėti save priimti tokį, koks esi. Iki to gana sunkus kelias, turi daug ką iškęsti. Tik kai pats visa tai patirsi, sugebėsi iš savęs pasijuokti. Turbūt dabar iš savęs todėl ir juokiuosi, nes jau subrendau (juokiasi).

Atrodote drąsi asmenybė. Nejaugi nejaučiate scenos baimės? O gal mokate su tuo kovoti?

Nežinau, ar tai galima vadinti baime. Manau, stengiuosi parodyti, kad moterys neturi būti įspraustos į jokius rėmus. Ir išvis – kas nustato tuos rėmus, kokios mes turime būti?

Aš pati pradėjau kurti taisykles, elgtis taip, kaip noriu, ir būtent tuo parodžiau, kad mes, moterys, galime viską. O jei tau nepavyksta ar nesugebi atrasti savęs, kai artėja trisdešimt, – nieko bloga. Tereikia paklausti savęs: ką noriu daryti, kad būčiau laiminga?

Pastebiu, kad moterys dažnai dirba netinkamą darbą ir bijo ką nors keisti, rizikuoti. Dabar, kai #MoterųPasaulyje skaičiuoja trečius metus, manau, tapau moterų patarėja. Viską, ką parodau, patyriau pati, todėl viliuosi, kad moterys iš mano pavyzdžio pasimokys ir atras save. Aišku, nereikia manyti, kad viskas ateina labai greitai, pirmiausia turi rizikuoti, bandyti, viską daryti dėl savęs.

Socialiniuose tinkluose turite begales gerbėjų. Gal yra kas nors, ką norėtumėte jiems pasakyti?

Esu labai laiminga turėdama tokius nuostabius gerbėjus, kurie mane seka ir nuoširdžiai džiaugiasi mano darbais, tuo, ką darau. Manau, mano projektas netgi suartino moteris. Džiaugiuosi, kad pradedame viena kitai sakyti komplimentus, skatiname, dalijamės patarimais. Taip pat labai smagu, kai moterys ir panelės prieina prie manęs, padėkoja. Labai dėkoju už laiškus, vaizdelius – jūs visos skatinate judėti į priekį. Net savo svajonėse nesitikėjau, kad taip bus (šypsosi).

Pradėjote naują projektą – esate gyvenimo būdo laidos „Kitu kampu“ vedėja. Papasakokite plačiau.

Tai buvo mano svajonė nuo karjeros pradžios. Mano ilgo darbo rezultatas akivaizdus – dabar turiu autorinę laidą! Tai kitokie, neįprasti pokalbiai su įdomiomis asmenybėmis. Garsūs žmonės – kitu kampu.

Ši laida skirta kiekvienam, tikrai verta ją pažiūrėti.