Gyvenimą kardinaliai pakeitęs lietuvis ėmė kurti... kvepiančias kojines - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-09 09:55 Asmeninio archyvo nuotr.

Gyvenimą kardinaliai pakeitęs lietuvis ėmė kurti... kvepiančias kojines

"Nuo paauglystės turejau daug svajonių ir troškimą gyventi kitaip nei kiti žmonės. Norėjau įrodyti pats sau, kad viskas yra įmanoma, tad buvau pasiryžęs daryti bet ką, kad tik pasiekčiau savo tikslų", - pasakojimą apie save pradeda Vlad Simanel, apie kurį MIESTE.lt rašė prieš 2 metus.

Vaikinas prisipažįsta: būdamas 17 metų norėjo susieti savo karjerą su drabužių dizainu ir modeliavimu. Dabar Vladas gali pasidžiaugti, kad pasiekė ta, ko norėjo, nors kurį laiką buvo visiškai pamiršęs apie šią svajonę.

"Baigęs Maitinimo verslo studijas, nelabai įsivaizdavau savo ateities Lietuvoje, tad nusprendžiau išvažiuoti į Londoną. Mane nuolat traukė užsienis ir svajonė tapti modeliu. Deja, ši svajonė greitai žlugo iš visų Londono modelių agentūrų atstovų išgirdus, kad nelabai atitinku jų standartų. Nusivyliau ir bandžiau atrasti save bei naują tikslą gyvenime", - nelengvą pradžią prisiminė V.Simanel.

Taip prasidėjo savarankiškas lietuvio gyvenimas Londone. Pirmieji mėnesiai Vladui buvo patys sunkiausi, bet jis nenorėjo pasiduoti ir stengėsi adaptuotis naujoje šalyje. "Bandžiau susirasti bet kokį darbą, nes mačiau, kaip greitai pasibaigia mano sutaupyti pinigai. Taip, Londonas labai brangus miestas. Netrukus nusišypsojo laimė - gavau barmeno darbą Jamie Oliver restorane "Barbecoa". Buvau tuo patenkintas, bet tikrai ne dėl to čia važiavau, tad pradejau kurti naujus planus", - mintimis dalijasi lietuvis.


Gyvendamas Londone, Vladas atrado save fitnese. Naujas užsiėmimas suteikė jam jėgų ir noro judėti į priekį. Po kelių metų intensyvių mokslų ir treniruočių jis transformavo savo kūną ir nusprendė, kad atėjo laikas padėti ir kitiems. Taip gimė Vlado 14 savaičių "Fithabit" programa.

"Mitybos ir fitneso konsultanto darbas man suteikia daug džiaugsmo, nes sukurtos programos dėka galiu dirbti su žmonėmis iš viso pasaulio. Ypač malonu matyti klientų transformacijas ir jų gyvenimo pasikeitimus. Jaučiau, kad pagaliau darau kažką prasmingo" , – džiaugėsi vyras.


Vieną vakarą mąstydamas, kaip paskatinti žmones sveikai maitintis, Vladas sugalvojo idėją pasidaryti sveiko patiekalo nuotrauką iš viršaus, kad matytųsi ir jo linksmosios kvepiančios kojinės. O jų vaikinas turėjo labai daug. Žmonės is karto atkreipė dėmesį į Vlado kulinarinį meną ir, žinoma, kojines.

Netrukus viena iš jo įdomių nuotraukų buvo patalpinta į TASTY paskyrą socialiniame tinkle "Facebook", turinčią 10 milijonų sekėjų. Nors tai yra puslapis apie maistą - tąkart visi kalbejo vien tik apie Vlado kojines.

"Matydamas, kad žmonėms labiau patinka mano kojinės nei maistas, kaip bebūtų gaila, prisiminiau apie savo seną svajonę būti dizaineriu bei modeliu. Daug nemąstydamas ėmiausi kūrybingo darbo ir jau po kelių mėnesių buvo įgyvendinta mano idėja - "Kvepiancios kojinės su spurgomis". Visi mes mėgstame saldumynus, o dar labiau norėjau sukurti kažką susijusio su maistu, bet be sąžinės graužimo" , - šyptelėjo V.Simanel.Vladas ketina toliau tęsi savo karjerą sporto srityje ir stengiasi padėti kuo daugiau žmonių gyventi sveikesnį gyvenimo būdą be dietų. Taip pat jis ruošia naujas kvepiančių kojinių kolekcijas, kurios pasirodys jau greitai.

"Kartais svajonės išsipildo ne tada, kai mes to norime, o tada, kai tam ateina tinkamas laikas. Kartais net ir po 10 metų. Esu dėkingas už kiekvieną kliūtį savo gyvenime, nes per sunkias akimirkas atradau naują gyvenimo prasmę - sportą. O darydamas tai, ką mėgstu, netikėtai įgyvendinau savo tikslą, apie kurį buvau visai pamiršęs. Norėčiau visiems palinkėti daugiau pasitikėjimo savimi ir niekada nesustoti svajoti. Viskas yra įmanoma - tiesiog kartais tam reikia naujų iššūkių ir daugiau laiko" - pasakojimą apie save užbaigia lietuvis.

V.Simanel kviečia sekti jį socialiniuose tinklalapiuose, kur jis dalijasi skaniais receptais bei sveiko gyvenimo būdo patarimais : Facebook bei Instagram.
 

Karšti pasiūlymai