Renginių vedėjas Antanas Kanopkinas apie jaunavedžių įprotį, kuris gali sugadinanti jų pačių šventę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-28 13:01

Renginių vedėjas Antanas Kanopkinas apie jaunavedžių įprotį, kuris gali sugadinanti jų pačių šventę

„Kartais nekantrumas būsimiems jaunavedžiams pakiša koją“, – įsitikinęs profesionalus renginių vedėjas Antanas Kanopkinas. O kalba visai ne apie norą kuo greičiau susituokti, bet apie tai, kaip padaryti, kad gražiausia gyvenimo šventė praeitų sklandžiai ir visi jaunavedžių lūkesčiai būtų išpildyti.

„Dabar jaunieji visada skuba: nori skanaus torto, gražesnės pokylių vietos, geresnio fotografo ar vedėjo – bando susisiekti kad ir socialinių tinklų pagalba – ir, negavę išsyk atsakymo – ieško kitų“, - jaunavedžių elgesio tendencijas pasakoja Antanas.

„Kaip taisyklė, jei žmogus neatsiliepė ar neatrašė, tai nereiškia, kad užsakovas jam nerūpi: gal tuomet jis kaip tik veda renginį, gamina skanų tortą, ar fotografuoja kitas vestuves. Ir, baigęs šį darbą, būtinai su Jumis susisieks, nes profesionaliai žiūri į savo veiklą ir užsakymo metu nesusirašinėja su kitais užsakovais“, - pasakoja kone dešimtmetį renginius vedantis vyras. Kas gi nutinka tuomet, kai jaunavedžiai neranda to, ko norėjo?

„Viskas labai paprastai: rašo tiems, kurių nepažįsta, apie kurių darbo principus ir stilių nieko nežino arba yra girdėję tik puse lūpų ir po to išgyvena, kad šventė nepraėjo taip, kaip jie tikėjosi ir kaip įsivaizdavo“, - renginių užkulisius praveria Antanas. Paklaustas, kokį patarimą duotų visiems ne tik besituokiantiems, bet ir kitas šventes ketinantiems švęsti žmonėms, Antanas atsako: „Neskubėti, ramiai viską apgalvoti, nesiblaškyti ir nepulti į paniką. Stresas nieko gero neatneš. Linkiu visiems kantrybės ir mokėti išlaukti. Tuomet šventė išties taps pačiu gražiausiu įvykiu Jūsų gyvenime!” 

 

Karšti pasiūlymai