Šiaurės Korėjos gyventojai maldauja nelegalių dovanų - prezervatyvų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-04 11:02 sargiai.lt nuotr.

Šiaurės Korėjos gyventojai maldauja nelegalių dovanų - prezervatyvų

Šiaurės Korėjos gyventojai maldauja nelegalių dovanų - prezervatyvų,kadangi apsisaugojimo priemonės/gimstamumo kontrolė yra uždraustos.Apsisaugojimo priemonės/gimstamumo kontrolė yra uždrausta šalyje, nes diktatorius  Kim Jong-un siekia padidinti socialistinių darbuotojų populiaciją.

Verslininkai bei pareigūnai/valstybės tarnautojai viešėdami kaimyninėje Kinijoje gabena prezervatyvus kaip dovanas.

Kontrabandininkai parduoda juos prostitutėms, kad užkirstų kelią ligoms bei nėštumui. Prezervatyvų gamyba bei prekyba yra uždrausta Š.Korėjoje bei nepraleidžiama muitinėje. Kalbinti prekybininkai, kurie keliauja tarp Šiaurės Korėjos ir Kinijos šalių. Pasak jų, Prezervatyvai yra populiarūs tiek vyrų, tiek moterų tarpe, Š.Korėjos pareigūnai/valstybės tarnautojai juos atsiveža grįždami iš verlso kelionių Kinijoje. Tačiau paprasti prekybininkai, labai rizikuoja, sargius gabendami pardavimui.

Tie patys prekiautojai teigia, kad prezervatyvų paklausa Š.Korėjoje yra labai didelė, tad būtų galima nemažai užsidirbti, tačiau jie laikomi "nepadoriais", tad muitinės darbuotojai jų nepraleidžia.

 Š.Korėjos vadovai/vykdomoji valdžia suvokia, kad šalyje paplitusi prostitucija ir prezervatyvų poreikis yra išaugęs, tačiau jie teigia, kad šalyje prostitucijos nėra!

Kim Jong-un skatina didesnį gimstamumą šalyje, tad vietos prezervatyvams čia nėra.

Dauguma šalies vadovų/vykdomosios valdžios mano, kad prezervatyvai turėtų būti prieinami Š.Korėjos gyventojams, kad užkirstų kelią nėštumui bei lytiškai plintančioms ligoms. Tačiau nedrįsta iškelti šios ytin jautrios temos Kim Jong Un nes bijo dėl savo gyvybės. Dauguma vedusių porų, sąmoningai turi po vieną vaiką, kadangi mokymasis bei švietimas ar vaikų auginimas brangus malonumas, o valstybinės įstaigos bei valdžios organai uždraudė medicinos darbuotojams atlikti nėštumo nutraukimus ir gimstamumo kontrolės prodedūras, šalies populiacijai didinti.

Primename, kad vyriški prezervatyvai suteikia 98% patikimumą, o moteriškų - 95 procentai. Nors statistika rodo, kad tai - iš tiesų patikima kontraceptinė priemonė, tačiau visada svarbu būti užtikrintiems, kad ji yra naudojama tinkamai.

Straipsnį paruošė www.sargiai.lt

Ar žinojai, kad su DAILY CARD kortele - parduotuvėje www.sargiai.lt taikoma 10% nuolaida visoms prekėms?

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!