Seksualiame Neringos Šiaudikytės klipe - aistros proveržis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-13 09:12 Asmeninio archyvo nuotr.

Seksualiame Neringos Šiaudikytės klipe - aistros proveržis

Skyrybas išgyvenusi atlikėja Neringa Šiaudikytė pristato naują dainą ir vaizdo klipą jai. Kviečia įvertinti ir skaitytojus.

"Mintis, kaip turėtų būti pateiktas šis kūrinys gimė pirmiausiai man. Visų pirma todėl, jog prie šios dainos žodžių, melodijos bei skambesio daug prisidėjau ir ši daina buvo daug kartų tobulinta iki kol įgavo šiandienį
skambesį. Kiek kartų esu dainavusi apie meilę, skaudžią ir nelaimingą, išdavystę, skyrybas ir turbūt nerastumėme nei vieno atlikėjo, kuris neturėtų savo repertuare bent vienos tokios dainos. Bet tai pirmas kūrinys ne apie meilę, o apie aistrą, apie tai, kas visą pasaulį verčia suktis greičiau, apie tą jausmą, kuris neduoda užmigti ir užvaldo visas mintis" , - pasakojo Neringa.

"Visi kada nors esame taip jautęsi. Apie tai mes nekalbame, mes tai jaučiame. Dažniausiai apie slapčiausius jausmus negalime prisipažinti net artimiausiam žmogui. Taip jaučiuosi ir aš, bet tik ne muzikoje. Muzikoje nėra tabu. Tad kodėl apie tai nesukūrus dainos? Džiaugiuosi šiuo kūrybos vaisiu. Manau, kad tai puiki dovana visiems klausytojams Valentino dienos išvakarėse. Nors sveikinti iš anksto negalima, bet vis tiek visus su artėjančia Šv. Valentino diena", - kalbėjo N.Šiaudikytė.