„Vyšnios“ demonstruoja solidžių karjerisčių įvaizdį: vienadienių žvaigždžių statusas mums netinka - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-26 11:56 A.Cicėno nuotr.

„Vyšnios“ demonstruoja solidžių karjerisčių įvaizdį: vienadienių žvaigždžių statusas mums netinka

Merginų grupės „Vyšnios“ narės Sandra Navickaitė, Aistė Karanauskytė ir Agnė Jarmalavičiūtė surengė fotosesiją. Jos metu atlikėjos sakė norėjusios pademonstruoti solidų karjeros moterų įvaizdį, kuris joms tikrai nėra svetimas. Nors anksčiau žinomos dainininkės yra įsiamžinusios pusnuogės, tačiau ne kartą pabrėžė skandalistėmis būti nenorinčios, esą tai joms – svetima. „Solidus įvaizdis mums labiau prie širdies, jis nėra suvaidintas“, - vienbalsiai tvirtina „Vyšnios“. 


Agnė Jarmalavičiūtė (A.Cicėno nuotr.)

„Žinome puikiai daugelio nuomonę, kartais išgirstame ir kritikos dėl seksualumo, tačiau iš tiesų esame rimtos, siekiame užsibrėžtų tikslų ir labai daug dirbame. Būtent tokį savo įvaizdį ir norėjome įamžinti“, - kalbėjo viena grupės narių A. Jarmalavičiūtė ir pridūrė mananti, kad fotosesija puikiai pavyko.

Jai pritaria ir kita grupės narė Aistė. Mergina taip pat sakė esanti įsitikinusi, kad įvaizdis – puikus, ir naujoji fotosesija puikiai jį atspindi.

Vasara ir rudens pradžia „Vyšnioms“ buvo itin aktyvus laikas, kuomet visos buvo įsisukusios į darbų karuselę, tačiau jai truputį aprimus, merginos nusprendė bent šiek tiek laiko skirti sau. A. Karanauskytė apsilankė Tenerifėje, kur buvo nusprendusi atostogauti, pailsėti, mat jau buvo pribrendusi bent trumpam pakeisti aplinką. „Kam ruduo, o kam vasara“, - juokaudama apie puikiai Tenerifėje praleistą laiką užsiminė ji.

Agnė, bent šiek tiek atitrūkusi nuo muzikos grupės darbų, buvo vėl pasinėrusi į drabužių dizaino projektus – į tai, kas ją dar ir be dainavimo labai džiugina. Drabužių dizainas yra senas A. Jarmalavičiūtės pomėgis, be kurio ji sakė tiesiog negalinti gyventi.

„Ruošiuosi pristatyti savo kurtų drabužių kolekciją parodoje „Moters pasaulis“. Esu maksimalistė ir dažnai siekiu, kad viskas pavyktų nepriekaištingai. Tenka nemažai dirbti, kad ir pati būčiau patenkinta rezultatais, ir kitų akis mano kurti drabužiai džiugintų“, - kalbėjo „Vyšnia“ A. Jarmalavičiūtė.

Tuo metu S. Navickaitė sako besidžiaugianti, kad visos trys pailsėjo, pasisėmė naujų jėgų ir gali toliau atsidėti darbams – naujų dainų įrašams, naujai fotosesijai, TV filmavimams.


Sandra Navickaitė (A.Cicėno nuotr.)

„Nesėdime sudėjusios rankų ir nelaukiame, kol kas nors ką nors už mus padarys. Esame veiklios, puikiai žinome, kad norėdamos išlikti šou, didinti gerbėjų ratą, turime labai daug dirbti. Vienadienių žvaigždžių statusas mums netinka ir yra nepriimtinas. Taigi, galiu kol kas pasakyti bent tiek, kad nauji kūriniai – jau pakeliui, netrukus nustebinsime ir pradžiuginsime. O kol kas siūlome įvertinti dar vieną naują mūsų įvaizdį – jis kitoks nei daugelis ankstesnių, dėl to labai įdomus ir mums pačioms. Įdomu, kaip gerbėjai jį įvertins“, - kalbėjo S. Navickaitė.

Nors visos trys grupės narės žino daugybę grožio paslapčių, viena kitą galėtų be vargo papuošti, padaryti makiažą, sušukuoti, vis dėlto prieš fotosesiją nutarė neeksperimentuoti ir į pagalbą pasitelkė profesionalų komandą.

„Naują mūsų įvaizdį įamžino Arminas Cicėnas, makiažus darė Monika Musteikytė, šukavo Ivona Sormolotienė, įvaizdį sukurti padėjo „Mados paslaptys“. Atrodo, paprasta fotosesija, nėra ką veikti, ir neabejoju, daugelis svarstys: „kodėl pačios negalėjo pasidažyti, pasišukuoti?“. Ne taip viskas paprasta, kaip gali atrodyti iš šalies. Norint nepriekaištingų rezultatų, gražių nuotraukų, originalaus įvaizdžio, profesionalų pagalba yra tiesiog būtina“, - įsitikinusi S. Navickaitė.


Aistė Karanauskytė (A.Cicėno nuotr.)

Merginų grupės „Vyšnios“ fotosesija – nuotraukų galerijoje: