Kontaktiniai lęšiai – tai puikus ir sveikas pasirinkimas geram Jūsų regėjimui! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-19 12:45

Kontaktiniai lęšiai – tai puikus ir sveikas pasirinkimas geram Jūsų regėjimui!

Dažnai susiduriate su akinių rasojimu, kuris vargina rudenį ir žiemą, iš lauko įėjus į šiltą patalpą? O galbūt sportuojant dažnai tenka taisyti nuo nosies smunkančius akinius? Visa tai galite pamiršti naudodami kontaktinius lęšius, su kuriais jausitės nevaržomi ir matysite puikiai!

OPTIO rekomenduoja išbandyti kontaktinius lęšius. OPTIO gero regėjimo specialistai pabrėžia, kad kontaktinių lęšių pasirinkimas yra individualus, nėra pačių geriausių kontaktinių lęšių ir priežiūros priemonių, kurios tiktų visiems. Nutarus išmėginti kontaktinius lęšius, rekomenduojama pasitarti su profesionalu. Tinkamas kontaktinių lęšių parinkimas, jų priežiūra ir reguliarus keitimas leis mėgautis puikiu regėjimu ir sveikomis akimis! 

Kaip išsirinkti kontaktinius lęšius

Kontaktinius lęšius geriausia rinktis atsižvelgiant į gyvenimo būdą, amžių ir reikalingą regėjimo korekciją. Daugkartinio nešiojimo kontaktiniai lęšiai – puikus pasirinkimas ieškantiems geros kainos ir aukštos kokybės. Nutarusiems pirmą kartą išmėginti kontaktinius lęšius specialistai rekomenduoja daugkartinio nešiojimo režimo lęšius – nors jų kraštai yra itin ploni, pati lęšių medžiaga yra tvirtesnė, tad juos bus lengviau įsidėti ir išsiimti. Svarbu suprasti, kad daugkartinio nešiojimo rėžimo kontaktiniai lęšiai reikalauja ypatingos priežiūros, šio tipo kontaktiniai lęšiai turi būti atidžiai valomi, išsiimami prieš einant miegoti. Nebent jūsų akių specialistas rekomendavo nešioti kontaktinius lęšius ištisiniu ar prailgintu nešiojimo režimu.

Vienadieniai, kitaip dar vadinami vienkartiniais, kontaktiniai lęšiai yra sveikas ir patogus regėjimo korekcijos būdas, atsižvelgiant į skirtingus kiekvieno žmogaus poreikius. Šie lęšiai suteikia galimybę pailsėti nuo akinių, mėgautis aktyviu laisvalaikiu, nereikalauja papildomų priežiūros priemonių, įprastų daugkartiniams kontaktiniams lęšiams. Vienkartinių kontaktinių lęšių priežiūra yra paprasta: jų nereikia valyti, nes vieną kartą panaudojus, juos privalu išmesti. Šio nešiojimo režimo kontaktiniai lęšiai yra itin ploni, minkšti ir patogūs nešioti.

Vienkartinių kontaktinių lęšių privalumai:

  • platus matymo laukas užtikrina, kad aktyviai leidžiant laiką puikiai matysite;
  • kontaktiniai lęšiai leis Jums jaustis patogiai ir pailsėti nuo atspindžių, akinių rasojimo, lietaus ar dulkių;
  • vienu metu galite nešioti tiek kontaktinius lęšius, tiek saulės akinius ir matyti puikiai. Atskiri saulės akiniai su dioptrijomis nėra būtini;
  • ypač patogu kontaktinius lęšius nešioti vandens pramogų metu: užtikrinsite tiek gerą regėjimą, tiek saugų ir smagų laiką; po maudinių rekomenduojama juos išmesti;
  • ekstremalaus laisvalaikio mėgėjai gali išvengti nemalonių pasekmių, atsitinkančių nukritimo ar susidūrimo atvejais.
     


Kontaktiniai lęšiai užtikrins gerą Jūsų regėjimą ne tik aktyvaus laisvalaikio metu, bet ir ramiai poilsiaujant. Ši regėjimo korekcijos priemonė tai puiki proga išmėginti ką nors nauja, bei galimybė naujai atsiskleisti nusiėmus korekcinius akinius. Leiskite sau pailsėti ir jauskitės nevaržomi! 

Dabar puiki galimybė išbandyti kontaktinius lęšius arba įsigyti jų PIGIAU! Visose OPTIO optikose, tik su "Daily Card" kortele, galėsite pasinaudoti net 25 % nuolaida kontaktinių lęšių pakuotėms! OPTIO optikas galite rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Palangoje, daugiau informacijos ieškokite www.optio.lt

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai