Žilvinas Žvagulis įvarė šoką gerbėjams: paaiškino, kas iš tiesų nutiko tą lemtingą dieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-31 11:27

Žilvinas Žvagulis įvarė šoką gerbėjams: paaiškino, kas iš tiesų nutiko tą lemtingą dieną

Žilvinas Žvagulis, socialiniame tinkle pasidalinęs nuotrauka su inhaliacine kauke, sukėlė nerimą ir sulaukė nemažai klausytojų bei gerbėjų žinučių, mat šiuo metu vyksta didžiulis koncertinis turas per Lietuvą „Žemaitiška Enciklopedija“. Tačiau Žilvinas suskubo visus nuraminti ir teigia norėjęs atskleisti, kaip atrodė pertraukos koncertų metu. Tik įsivažiavęs koncertinis turas garsiam atlikėjui pateikė iššūkį, kuris kainavo didžiulę vaistų dozę, ilgas tylos valandas ir atšauktą koncertą.

„Prieš geras kelias savaites turėjau rimtą misiją Marijampolėje. Suvalkiečius supažindinti su žemaitiška programa. Tai buvo taip gerai, kad balsas tiesiog neatlaikė... Kai pamačiau, kad net žiūrovams salėje skaudu manęs klausytis, tada supratau, kad situacija išties rimta. Vaistų saujos ir marčios parūpintas inhaliatorius padėjo bent kiek atsistoti ant kojų... Dienomis tylėdavau, o vakare prasižiodavau koncertuose taip, kad po jų reikėjo vėl trumpos reabilitacijos. Tačiau viskas gerai. Kaip pats pažiūrėsi į situaciją ir kaip pats dėl to stengsies, taip ir bus... Tik gaila, kad šioje situacijoje labiausiai nukentėjau ne aš, o Šilutės miesto gyventojai. Būtent ten koncertą teko perkelti į lapkričio pabaigą“, - sako Žilvinas Žvagulis.


Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak atlikėjo, trumpa šios savaitės pertrauka tarp koncertų leis jam visiškai pagyti ir su  dar didesne jėga tęsti turą, o koncertų maratono pusiaukelėje Ž. Žvagulis išduoda ir šmaikščių detalių, kurios jau spėjo nutikti koncertuose.

„Tiesa, visą šią situaciją aš sužinojau tik po koncerto ir dėl to labai gaila... Nes nežinau, kaip būčiau sureagavęs į tai pasirodymo metu... Koncertuose mane lydi gyvo garso grupė, o ją sudaro 6 žmonės, tačiau viename koncerte po pertraukos scenoje stovėjo ir groti pradėjo tik 5 muzikantai. Vienas gitaristas netyčia buvo tiesiog paliktas ir užrakintas persirengimo kambaryje. Vaikinai trūkumą pastebėjo tik pradėję groti, o bėgti nuo scenos ir ieškoti kolegos nebebuvo laiko. Situaciją taisyti suskubo garsistas, kuris pastebėjęs, kad trūksta vieno gitaristo, užlipo ant scenos ir per visų kišenes ieškojo rakto... Vaizdas turėjo būti išties neįprastas. Aš kai sakiau, kad mano koncertuose būna linksma, tai nemelavau“, - juokdamasis pasakoja atlikėjas.

Atlikėjas taip pat pristato ir dar vieną kūrinį iš žemaitiško programos „Bananai“.