Prieš gimtadienį regėtą mistinį sapną magas A.Gaičiūnas įamžino trylikoje paveikslų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-08 12:45 Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš gimtadienį regėtą mistinį sapną magas A.Gaičiūnas įamžino trylikoje paveikslų

Garsaus mago Arvydo Gaičiūno gimtadieniai – originalūs ir mistiški. Artėjant 48 - ajam gimtadieniui jis nupiešė 13 mistinio sapno paveikslų, o sesuo Diana nustebino įteikusi 13 juodų rožių.

"Įprastai nemėgstu švęsti savo gimtadienių. Šventė gali būti kiekvieną akimirką, o ne kažkokiu iš anksto konkrečiai nurodytu laiku", – prisipažino A.Gaičiūnas. Tačiau seniai ne tik iliuzija, bet ir magija besidominčių ir beveik dešimt metų hipnozę praktikuojančių bei savitaigos kursus vedančių magijos teatro "DiArchy" įkūrėjų A.Gaičiūno ir jo sesers Dianos gimtadienio dovanos – originalios ir mistinės. 

Asmeninio archyvo nuotr.

Likus mėnesiui iki savo gimtadienio, kurį magas mini gegužės 8 - ąją, Arvydas pagalvojo, kuo gali save pradžiuginti šia proga. Po kelių dienų jam atkeliavo atsakymas – keistas sapnas, kurį magas sugalvojo įamžinti. "Iškart nusipirkau krūvą drobių, dažų, teptukų, menteles ir beveik mėnesiui užsidariau savo kabinete, – prisipažino Arvydas. – Rezultatas – mano sapną įamžinusių 13 paveikslų."

Asmeninio archyvo nuotr.

A.Gaičiūnas sapnavo ant vandens krintančias skirtingų spalvų kortas. "Vanduo dažėsi įvairiomis spalvomis. Keistomis formomis pynėsi ir nuolat keitėsi abstrakčios linijos. Po kojomis jutau gyvą, tarp dažų judėjusį kilimą" , – pasakojo žymus magas. "Vaikščiodamas juo kartais pakildavau į orą ir iš viršaus žvelgiau į vandenį. Beje, sapnuose aš dažnai levituoju."

Asmeninio archyvo nuotr.

Gimtadienio proga paveikslus pristatęs A.Gaičiūnas nustebino ir seserį, ir draugus. "Pastaruoju metu pastebėjau, kad jo rankos išteptos dažais, tačiau į tai jis atsakydavo juokaudamas. Išvydusi brolio nutapytus paveikslus – nustebau. Jie užburia, hipnotizuoja" , - pasakojo mago sesuo. Broliui D.Gaičiūnaitė-Dirmė gimtadienio proga padovanojo 13 juodų rožių. "Nesame prietaringi, bet skaičius trylika magams laimingas, – šyptelėjo Diana. – Gyvenimas – magija, nuostabus stebuklas, jeigu žinai jo paslaptį."

 

Karšti pasiūlymai