Grupės "Hit" klipe - nauja narė ir itin seksualūs vaizdai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-16 11:31 Asmeninio archyvo nuotr.

Grupės "Hit" klipe - nauja narė ir itin seksualūs vaizdai

Visai neseniai merginų grupė HIT debiutavo nacionalinėje eurovizijos atrankoje. Pasibaigus konkursui merginos nestovi vietoje ir žada daug naujų staigmenų savo klausytojams. Pirmoji - nauja grupės daina su daug žadančiu pavadinimu „50 atspalvių“.

 „Nebuvau iš anksto susitaręs su teksto autore Kristina Karalyte, koks būtent turėtų būti dainos tekstas. Tiesą sakant, aš net nieko nežinojau apie dabar taip populiarų romaną „50 pilkų atspalvių“, tačiau išgirdęs tekstą, buvau 100 procentų įsitikinęs, jog būtent toks jis ir turi būti“,- pasakojo grupės prodiuseris Karolis Šliažas.

Daina iš karto tapo artima ir merginoms. „Labai tikime šios dainos sėkme, nuoširdžiai manau, jog tai vienas geriausių mūsų kūrinių",- atvirauja grupės vokalistė Miglė.

„Tokiai dainai norėjosi subtilaus, tačiau įsimenamo klipo, kuris tiesiog spinduliuotų moteriškumu. Visa tai mums įgyvendinti padėjo režisierius/kinematografas Paulius Jonikas", -sako kita narė Vilma.

Merginos juokiasi ir pasakoja po klipo priemjeros sulaukusios nemažai klausimų apie trečiąją grupės narę Gabiją. Ji gerbėjams atrodo nemenkai pasikeitusi, „Taip taip, tai Gabija, tik kita, - naują narę pristatydmos juokiasi merginos. - Turėjome puikią kolegę Gabiją Lokytę, dabar turim tokią pat šaunią Gabiją Liutkevičiūtę."


Nauja narė Gabija (Asmeninio archyvo nuotr.)

Grupės prodiuseris Karolis Šliažas atvirauja, jog su merginomis išgyveno nelengvą laikotarpį: „Išsiskyrus keliams su kolektyvo nare Gabija Lokyte, ilgai svarstėme, ką daryti toliau ir kaip turėtume tęsti koncertinę veiklą. Pašalinės mintys pakišo koją tiek kūrybai, tiek kitiems darbams, tad nusprendėme surasti naują merginą."

Grupės HIT senbuvės vienbalsiai tvirtina, jog dabar grupė gyvuoja geriau nei gerai. „Po visų iššūkių komanda tapo dar stipresnė. Turime naują narę kolektyve, kuri mokosi dainavimo jau daug metų, yra be galo žavinga ir jau drįstame sakyti - puiki draugė."

Kviečiame įvertinti intriguojanti vaizdo klipą „50 atspalvių“