R. Širvinsko-Makaliaus atostogų vakarai - be kelių malonumų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-12 17:40 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

R. Širvinsko-Makaliaus atostogų vakarai - be kelių malonumų

Sportuoti klube G7, esančiame Vilniuje, pasiryžęs keliautojas ir verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius neseniai praleido keletą savaičių šiltojoje ŠRI LANKOJE. Klausiame jo, kaip sekėsi laikytis griežto režimo vietovėje, kurioje norisi atsipūsti, pamiršti visas taisykles ir... Daryti nuodėmes.

Rimvydai, prieš mėnesį pasiryžai laikytis griežto grafiko ir sportuoti. Ar lengva visų tų taisyklių laikytis keliaujant?

Iškart po savaitės, kai paviešinau, jog sportuosiu kartu su Gediminu (sporto klubo G7 treneriu -aut. past.), galvojau: "Kam tau to reikėjo, dabar nė paatostogaut normaliai negalėsi"  Bet... Išvykęs į Šri Lanką jau buvau davęs startą ir pažadą sau. Penkias dienas praleidęs aktyviai, vėliau, kai kiti ilsėjosi - kitas penkias vaikščiojau į sporto klubą.

Viešbutyje?

Taip. Gyvenau prabangiame, milžiniškame viešbutyje su trimis šimtais kambarių. Jame radau puikią sporto salę. išsikalbėjome su ten sutiktu treneriu, kad dažniausiai žmonės ieškodami viešbučio, nori, kad jame būtų visko, tačiau...Vėliau visų pliusų ir siūlomų atrakcijų neišnaudoja, tiesiog guli prie baseino ar paplūdimyje.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Kaip maitinaisi visos kelionės metu?

Sporto klube G7 aš susidariau mitybos planą. Ėmiau reguliariai maitintis tris kartus per dieną. Anksčiau nevalgiau pusryčių, o dabar juos valgau su malonumu. Stengiuosi iki pietų valgyti vaisius ir visus kitus produktus, kurių derėtų atsisakyti vakare. Taip pat dariau ir visų atostogų metu.

Ko teko atsisakyti, kokių produktų?

Namuose turėjau saldumynų spintelę, kurios dabar jau neturiu (šypsosi). Visada iš kelionių parsiveždavau kokių tai lauktuvių ir jas dėdavau į vieną vietą. Jei užeitų aplankyti bičiuliai, šeimos nariai. Taigi, tos spintelės turinį aš sudėjau į maišą ir nunešiau kolegoms į darbą. Taip pat atsisakiau ryžių. Kad gaučiau reikalingų medžiagų ėmiau valgyti daug žuvies. Anksčiau jos nemėgau.

Ar retkarčiais sau leidi nuklysti į šalį?

Hm... Manau, kad nereikia būti visišku bepročiu ir atsisakyti mažų, saldžių nuodėmių. Dabar paprasčiausiai žinau, kad jei suvalgysiu bandelę ar kažką skanesnio - turėsiu už tai atidirbti. Prisiekiu - taip ir darau.

ASMENINIO ALBUMO nuotr.

Minėjai, kad kelionės metu sportavai tik penkias dienas, ką veikei kitas penkias?

Mes daug kur vaikčiojome, bandėme apžiūrėti vietoves, todėl vakarais grįždavau visiškai nusivaręs nuo kojų. Manau, kad aktyvios veiklos ir taip užteko.

Kiek asmeninių treniruočių jau turėjai su Gediminu, G7 sporto klube?

Pakankamai, kad priprasčiau ir vienas su kitu susikalbėtume. Anksčiau neturėjau laiko sportui, bet dabar žinau, kad jei pasakau - būsiu sporto klube 12 val., tai taip ir padarysiu, nes manęs lauks žmogus, prieš kurį esu atsakingas.