Ligoninėje gulintis Karolis Sakalauskas pranešė apie savo sveikatos būklę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-22 13:10 Asmeninio archyvo nuotr.

Ligoninėje gulintis Karolis Sakalauskas pranešė apie savo sveikatos būklę

Charizmatiškasis Karolis Sakalauskas (34) atsidūrė ligoninėje. Aktorius bei ugniagesys Karolis nenusimena: "Apsilankau operacinėje kas tris metus - toks mano gyvenimo būdas!"

Pramogų pasaulyje dėl savo puikaus humoro jausmo žinomas aktorius pirmadienio rytą sutiko Vilniaus Santariškių klinikose. Dėl aktoriaus sveikatos susirūpinusi MIESTE.lt redakcija susisiekė su K.Sakalausku. Paklaustas apie ligoninės aplankymo priežastį humoristas šmaikštavo: "Organizme rado kokaino." Aktoriui buvo atlikta kojos operacija dėl plyšusio menisko. "Buitis, sportas, traumos... Reguliariai kas tris keturis metus apsilankau ligoninėje. Prieš operaciją gydytojas paklausė ar turėjau traumų anksčiau - kol išvardinau visas, tai reikėjo jau ir skubėti į operacinę" , - mintimis dalinosi seniau televizijos ekranuose rodytų laidų "Dzin", "Puikusis šou" personažas. 

Asmeninio archyvo nuotr.

2012 - aisias metais Karolis tapo ugniagesiu naru. "Pooperacinė reabilitacija priklauso pora savaičių, tačiau į tarnybą sugrįžti užtruks kiek ilgiau. Mūsų darbas specifinis - artėja sezonas, nežinau ar galėsiu iš karto taip nerti gelbėti žmonių..." - MIESTE.lt kalbinamas mintimis dalinosi humoristas. Karolis džiaugiasi puikiomis sąlygomis sostinės ligoninėje - vienas palatoje popietę leidžiantis aktorius žiūri televiziją bei pokštauja talpindamas nuotraukas socialiniame tinkle "Facebook".

Asmeninio archyvo nuotr.