Grupė „Vanilinis dangus“ – būti populiariems be vadybos? Misija įmanoma! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-04-02 19:50

Grupė „Vanilinis dangus“ – būti populiariems be vadybos? Misija įmanoma!

Panevėžiečių grupė „Vanilinis dangus“ – akivaizdus įrodymas, kad būti populiariems nepriklausant jokiai vadybinei kompanijai – išties įmanoma. Štai paskutinioji į dienos šviesą paleista daina – „Laivai“ YouTube.com platformoje sulaukė daugiau nei 4 mln. peržiūrų. O klausytojų atsiliepimai – patys šilčiausi, nors, kaip žinia, lietuviai nėra linkę gražbyliauti. Po sėkmingo dainos pasirodymo, grupė sulaukė itin daug kvietimų koncertuoti: savo atliekamą muziką jie dalino ne tik tautiečiams čia, Lietuvoje, bet ir koncertavo Švedijoje, Anglijoje bei Ispanijoje!

„Išleidę dainą „Laivai“ ir sulaukę tiek daug palaikymo iš pačių nuoširdžiausių žmonių – mūsų klausytojų, gavome tarsi įpareigojimą kurti toliau“, - pasakoja grupės lyderis Virgis Valuntonis. „Todėl labai džiaugiuosi, kad pagaliau atėjus pavasariui, galime grupės gerbėjams pasiūlyti naujo, šiuolaikinio skambesio dainą „Skrendu“. Kas man svarbu, kaip atlikėjui ir grupės lyderiui, kad joje atsiskleidžia visų mūsų grupės narių vokalai. Kiekvienas esame visiškai skirtingas, kas dainai suteikia dar daugiau šarmo ir žavesio“, - pasakoja dainininkas. 

Aranžuotę dainai „Skrendu“, kaip ir visas pastarąsias „Vanilinio dangaus“ dainas, sukūrė grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius, su kuriuo grupei kuo toliau, tuo lengviau sekasi dirbti: kompozitorius ir dainų atlikėjas žino, ko reikia, kad daina skambėtų puikiai ir išsyk rastų kelią į klausytojų širdis. 

Dainą pasiklausyti ir įvertinti galite čia: 

 

Karšti pasiūlymai